Burmistrz Ptak udzielił wywiadu dziennikarzom programu NASZA ARMIA. W telewizji w sobotę rano

  • Napisane przez  Grzegorz Skurczyński
Fot. Grzegorz Skurczyński Fot. Grzegorz Skurczyński

"Naszaarmia.pl" – program emitowany na antenie telewizyjnej "jedynki" w każdą sobotę o godz. 8.25 – to cykl dwudziestominutowych  odcinków koncentrujących się wokół tematyki obronności i bezpieczeństwa.

W dniach 9-10 sierpnia br. dziennikarze tego programu gościli w Drawsku Pomorskim. Jednym z celów ich wizyty było nakręcenie reportażu na temat współpracy Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych Drawsko oraz wojsk kanadyjskich – stacjonujących na poligonie drawskim – z gminą Drawsko Pomorskie.

Burmistrz Ptak udzielił wywiadu dziennikarzom programu NASZA ARMIA.

Dziennikarze realizowali materiał zarówno na poligonie – w trakcie ćwiczeń żołnierzy – a także w Centrum Kultury im. Eugeniusza Poniatowskiego w Drawsku Pomorskim, gdzie odbyło się spotkanie Burmistrza Drawska Pomorskiego Zbigniewa Ptaka z żołnierzami kanadyjskimi. Celem spotkania było omówienie dotychczasowej współpracy drawskiego ratusza z wojskami kanadyjskimi oraz przedyskutowanie przedsięwzięć, które będą realizowane w kolejnych miesiącach.

Na zakończenie spotkania Burmistrz Ptak oprowadził żołnierzy po wystawie tematycznej, która dostępna jest w drawskim centrum kultury, a także udzielił wywiadu dziennikarzom, w którym podkreślił doskonałą współpracę drawskiego magistratu z żołnierzami kanadyjskimi stacjonującymi na poligonie drawskim oraz z Komendantem Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych Drawsko płk. Markiem Gmurskim i całą komendą poligonu.  

Materiał zostanie wyemitowany w najbliższą sobotę (13 sierpnia) na antenie telewizyjnej,,jedynki” o godz. 08.25. 

Burmistrz Ptak udzielił wywiadu dziennikarzom programu NASZA ARMIA.
Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto