Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Kolejne potrącenie dziecka. Znów w okolicach przejścia dla pieszych.

  • Napisane przez  DSI
Fot. Informacje Kalisz Pomorski Fot. Informacje Kalisz Pomorski

Dzisiaj doszło do kolejnego niebezpiecznego zdarzenia, w którym ucierpiało dziecko.

Według wstępnych informacji dziecko w wieku około 11 lat zostało potrącone w okolicach przejścia dla pieszych. Do zdarzenia doszło przed godziną 18. 

Do zdarzenia doszło w centrum Kalisza Pomorskiego. Chłopiec prawdopodobnie wjechał rowerem.

Na miejsce zadysponowano Straż Pożarną w Kalisza Pomorskiego, Patrol Policji, Zespól Ratownictwa Medycznego a ostatecznie Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Informacje o zdarzeniu potwierdziła w rozmowie telefonicznej asp. Karolina Żych oficer prasowy Komendanta KPP w Drawsku Pomorskim. Doszło do potrącenia letniego dziecka, które z obrażeniami głowy zostało zabrane przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Na miejscu czynności prowadzą funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kaliszu pomorskim.

To już kolejne tego typu zdarzenie. Przypomnijmy, że kilka dni temu doszło do potrącenia dziecka w obrębie przejścia dla pieszych w pobliżu sklepu Netto w Drawsku Pomorskim. Tam również dziecko zostało przetransportowane do szpitala w Szczecinie.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej