Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Jan Dymecki drugi w Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2016

  • Napisane przez  Katarzyna Kibitlewska
Jan Dymecki drugi w Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2016

17 kwietnia Jan Dymecki wystartował w pierwszym w tym roku wyścigu Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2016. Ten start był równie udany co wyścig w poprzednim tygodniu, ponieważ kolarz Jan Dymecki po raz kolejny zdobył I miejsce na dystansie MEGA w kat. M6. Natomiast w otwartej grupie (OPEN) zajął 80 pozycję przy łącznej liczbie 370 zawodników. 

Jak wynika z relacji, którą opowiedział kolarz, szybko zapowiadająca się trasa zmieniła się po 7 km w wąskie przejazdy (sliptracki) oraz błotniste odcinki. Na jednym z technicznych zjazdów Pan Jan uszkodził ramę roweru, co w dalszej części wyścigu znacznie utrudniało jazdę. 

Panu Janowi, serdecznie gratulujemy miejsca na podium oraz życzymy sukcesów w najbliższym wyścigu Gogol MTB, który odbędzie się 1 maja br. w Chodzieży. 

Zdobywanie najwyższych miejsc przez czaplineckiego kolarza wiąże się z intensywnymi treningami i przygotowaniami w okresie zimowym. A wszystkich zainteresowanych informujemy, że od początku roku Pan Jan przejechał podczas treningów łącznie 3 600 km. Gratulujemy wytrwałości.

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej