Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Komunikat zachodniopomorskiej policji odnośnie ferii. W tym czasie było 27 wypadków drogowych, a 4 osoby zginęły

  • Napisane przez  Policja
Komunikat zachodniopomorskiej policji odnośnie ferii. W tym czasie było 27 wypadków drogowych, a 4 osoby zginęły

Ferie w województwie zachodniopomorskim dobiegły końca. Czas odpoczynku i podróży na zimową labę uczniów i ich rodzin wiązał się ze wzmożoną pracą zachodniopomorskich policjantów. Ponadto w ramach działań prewencyjnych odbywały się spotkania policjantów podczas festynów, na półkoloniach czy obozach zimowych.

W okresie 15 – 28 stycznia 2024 r. na drogach województwa zachodniopomorskiego doszło do 27 wypadków drogowych, w których 4 osoby zginęły i 36 osób zostało rannych. W kategorii wypadków drogowych z udziałem dzieci do lat 14 doszło do 1 wypadku drogowego w którym nikt nie zginął i 2 osoby zostały ranne. Podczas ferii policjanci skontrolowali 84 autobusy przewożące dzieci na zimowy wypoczynek.

W 5 przypadkach stwierdzono usterki stanu technicznego a 2 przypadkach policjanci uniemożliwili dalszą jazdę z powodu złego stanu technicznego pojazdu, tj. niesprawne oświetlenie i niesprawny układ hamulcowy ABS. Jednocześnie w 4 przypadkach zatrzymano dowody rejestracyjne.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej