Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Pół kilograma narkotyków przejęte przez Policję. Info z regionu

  • Napisane przez  asp. Justyna Siwarska
Pół kilograma narkotyków przejęte przez Policję. Info z regionu

Policjanci nieustannie zwalczają przestępczość narkotykową na terenie stargardzkiego powiatu. Najlepszym na to dowodem są kolejne zatrzymania osób posiadających znaczne ilości środków odurzających. Wszystko za sprawą intensywnej pracy policjantów z Wydziału Kryminalnego i Wydziału Prewencji zajmujących się właśnie taką przestępczością. Dzięki ich pracy zabezpieczone zostało ponad pół kilograma narkotyków.

Policjanci stargardzkiego Wydziału Kryminalnego z Zespołu do Zwalczania Przestępczości Narkotykowej wykonując codzienne obowiązki służbowe prowadzą czynności zmierzające do zapobiegania i zwalczania takiego procederu. Policjanci nie lekceważą żadnych informacji, które mogą im pomóc w dotarciu do osób naruszających prawo o przeciwdziałaniu narkomanii. Dowodem na to są kolejne realizacje podjęte na podstawie wcześniejszej pracy operacyjnej i szeroko zakrojonych działań rozpoznawczych. Dzięki wytężonej pracy funkcjonariuszy udaremniono wprowadzenie do obrotu ponad pół kilograma narkotyków. Jednak działania policjantów w zakresie zwalczania przestępczości narkotykowej nie ograniczają się tylko do służby kryminalnej. Takie zadania realizują wszyscy funkcjonariusze, w tym również policjanci Wydziału Prewencji, którzy zatrzymali kolejne 3 osoby posiadające środki odurzające.


Policjanci apelują i przypominają, że zażywanie narkotyków może prowadzić do poważnych konsekwencji dla życia i zdrowia. Narkotyki mogą powodować ciężkie problemy zdrowotne, w tym uszkodzenia narządów, choroby serca, zaburzenia psychiczne i przede wszystkim uzależnienie. Skutki uboczne mogą być nieodwracalne. Ich zażywanie może doprowadzić do utraty kontroli nad własnym życiem. Poza tym zażywanie narkotyków może prowadzić do niebezpiecznych sytuacji, takich jak wypadki drogowe. Warto również przypomnieć, że w świetle obowiązujących przepisów za posiadanie narkotyków może grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej