Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Polkowice. Kolejne spektakularne zwycięstwa naszych siłaczy

  • Napisane przez  Mariusz Rufkiewicz
Polkowice. Kolejne spektakularne zwycięstwa naszych siłaczy

16 września w Polkowicach odbył się III Memoriał imienia Stanisława Sitarka w wyciskaniu sztangi leżąc i w martwym ciągu. Nie zabrakło na nich zawodników z „Rufiana”.

 

W zawodach obowiązywała kategoria OPEN kobiet, Open Junior do 19 lat oraz OPEN senior, bez podziału na kat, wagowe. Do zawodów stawiło się około 35 zawodników w tym dwóch reprezentantów ze Stowarzyszenia Sportów Siłowych Rufian Jankowo w osobach Mariusz Rufkiewicz i Mateusz Rufkiewicz.

Polkowice. Kolejne spektakularne zwycięstwa naszych siłaczy

W pierwszej konkurencji wyciskanie sztangi leżąc świetnie się spisał Mateusz Rufkiewicz, który po wyciśnięciu sztangi ważącej 190 kg zajął II miejsce w kategorii Open senior, w tej samej kategorii Mariusz Rufkiewicz zajął VIII miejsce z wynikiem 150 kg.

Druga konkurencja martwy ciąg przyniosła wiele emocji, walka o podium toczyła się niemal do ostatniego podejścia i tu znów swoja wyjątkową siłę pokazał Mateusz Rufkiewicz, po wciągnięciu ciężaru 260 kg zajął I miejsce w kategorii OPEN senior. 

Polkowice. Kolejne spektakularne zwycięstwa naszych siłaczy

Z kolei Mariusz Rufkiewicz po zaliczeniu 230 kg zajął V miejsce, w trzecim podejściu Mariusz próbował dźwignąć ciężar 242,5 kg co dało by III miejsce ale w tym dniu sztanga okazała się za ciężka 

Udział reprezentanta S.S.S. Rufian Jankowo w tych zawodach  był możliwy dzięki dofinansowaniu Gminy Drawsko Pomorskie zadania publicznego pn. tworzenie warunków, w tym rozwoju sportu w Gminie Drawsko Pomorskie w roku 2023 

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej