Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Młodzi strzelcy z Kalisza Pomorskiego na podium w II Wojewódzkim Konkursie Strzeleckim

  • Napisane przez  ZS
Młodzi strzelcy z Kalisza Pomorskiego na podium w II Wojewódzkim Konkursie Strzeleckim

Drużyna uczniów Zespołu Szkół w Kaliszu Pomorskim 24 kwietnia 2024 r. wywalczyła trzecie miejsce w II Wojewódzkim Konkursie Strzeleckim dla Uczniów Szkół Ponadpodstawowych Województwa Zachodniopomorskiego, który odbył się w Szczecinie. Organizatorem turnieju było VII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie.


Drużyna z Kalisza Pomorskiego wystąpiła w składzie: Michał Czerwieniec z klasy 2b, Jakub Karbowiak z klasy 3a oraz Alan Kubat z klasy 2a. Michał jest kadetem oddziału przygotowania wojskowego, a Jakub i Alan należą do Grupy Medycznej Medical Team, działającej w szkole.

Drużynę do konkursu przygotowywała p. Martyna Pacześna we współpracy z p. Sylwestrem Burdyńskim.

Celem konkursu, w którego finale wzięło osiem drużyn z całego województwa było doskonalenie umiejętności w strzelectwie sportowym, podnoszenie sprawności fizycznej oraz doskonalenie umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Drużyna ZS w Kaliszu Pomorskim walczyła z zaangażowaniem i odwagą, by ostatecznie zająć wysokie trzecie miejsce.

To duży sukces tych uczniów, którzy pokazali, że są bardzo dobrymi strzelcami i potrafią profesjonalnie udzielać pierwszej pomocy przedmedycznej. Zwyciężyli gospodarze konkursu.

Młodzi strzelcy z Kalisza Pomorskiego na podium w II Wojewódzkim Konkursie Strzeleckim

Warto wspomnieć, że sukces jest też efektem funkcjonowania od wielu już lat w Zespole Szkół w Kaliszu Pomorskim klas wojskowych i prężnie działającej Grupy Medycznej Medical Team.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej