Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Legendarny powrót! Coma ponownie na Pol'and'Rock Festival!

  • Napisane przez  Adam Kościelniak
Coma, fot. materiały prasowe zespołu Coma, fot. materiały prasowe zespołu

Po dziewięciu latach Coma, legenda polskiego rocka, powraca na Dużą Scenę Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Pora przygotować się niezapomniane doznania muzyczne!

Od momentu założenia zespołu w 1998 roku, łódzki skład przeszedł niezwykłą drogę na polskiej scenie muzycznej. Inspirując się dokonaniami takich gigantów jak Pearl Jam czy Led Zeppelin, Coma szybko zyskała rozpoznawalność swoim niepowtarzalnym brzmieniem i energetycznymi koncertami. Zespół na początku swojej kariery koncertował u boku takich gwiazd jak Kazik, Sweet Noise czy T.Love, zyskując uznanie zarówno krytyków, jak i fanów. Dowodami miłości Najpiękniejszej Publiczności Świata do Comy są dwie zdobyte przez kapele statuetki Złotego Bączka (2007 i 2014 rok).
 
 
 
Coma ma na swoim koncie imponującą listę osiągnięć i przełomowych momentów, które na stałe zapisały się w historii polskiej muzyki rockowej. Dzieląc scenę ze światowymi gigantami jak Linkin Park, Pearl Jam czy Tool, potwierdzili jak wyjątkowe miejsce zajmują w krajobrazie muzycznym nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Zespół zdobył wiele cenionych nagród, w tym m.in. 7 Fryderyków w kategoriach: Album Roku Rock (lata 2004, 2006, 2009, 2012), Grupa Roku (lata 2006 i 2009) oraz Wokalista Roku dla Piotra Roguckiego (2009 rok). Siedem albumów studyjnych wydanych w trakcie niespełna 15 lat świadczy o nieustannej kreatywności i zaangażowaniu w tworzenie wyjątkowej muzyki, która porusza i inspiruje kolejne pokolenia.
Po pożegnalnej trasie "Game Over" z 2019 roku i kilkuletniej przerwie od koncertowania, Coma powraca z nową energią! Choć muzycy podkreślają, że zaplanowane na najbliższy czas koncerty nie są reaktywacją zespołu, tylko okazją do przywołania miłych wspomnień i rockowych emocji, ich obecność na Najpiękniejszym Festiwalu Świata to wyjątkowa okazja dla fanów, by ponownie doświadczyć magii Comy na żywo!

Coma po raz piąty wystąpi na Najpiękniejszym Festiwalu Świata. Zespół zagrał podczas 12. Przystanku Woodstock (2006 rok), 13. Przystanku Woodstock (2007 rok), 20. Przystanku Woodstock (2014 rok) oraz 21. Przystanku Woodstock (2015 rok).

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej