Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Mery Spolsky zawita do powiatu drawskiego. Jej koncert na Małej Scenie

  • Napisane przez  Pol'and'Rock Festival
fot. materiały prasowe artystki fot. materiały prasowe artystki

Mery Spolsky to artystka totalna, obok której trudno przejść obojętnie. Otwarcie mówiła, że występ na Najpiękniejszym Festiwalu Świata jest jej ogromnym marzeniem. I to marzenie spełni się już tego lata podczas jej koncertu na Małej Scenie 30. Pol'and'Rock Festival! 

Zarówno muzyka, teksty, przekaz jak i warstwa wizualna są dla Mery Spolsky tak samo ważne. Jej koncerty są świętem wszystkich tych dziedzin sztuki. Mery Spolsky jest specjalistką od elektronicznych, tanecznych brzmień. Każdym kolejnym albumem umacnia swoją pozycję w czołówce polskich artystów. Jak sama mówi – chce jej się wszystkiego – więc ciągle eksperymentuje i poszukuje nowych form artystycznego wyrazu. Tworzy jedyne w swoim rodzaju uniwersum Spolsky pełne różnorodności, akceptacji i wolności.
Zadebiutowała albumem „Miło Było Pana Poznać” (2017), a następnie umocniła swoją pozycję płytą „Dekalog Spolsky” (2019), na której znalazła się przebojowa „Bigotka”. Mery Spolsky dała się poznać jako nieprzeciętna tekściarka. Wykorzystując swój talent literacki w 2021 wydała książkę pt. „Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj”, która sprzedała się w dziesiątkach tysięcy egzemplarzy. Następnie nagrała nowatorski audiobook, zamieniając rozdziały na piosenki.
 
 
Kilkukrotnie nominowana do nagrody Fryderyka, zdobyła tytuł Kobiety Roku miesięcznika Glamour, jest także laureatką Nagrody im. Grzegorza Ciechowskiego. Zagrała setki koncertów, w tym na największych i najważniejszych festiwalach w kraju. Spełniła swoje marzenie, grając support przed zespołem Coldplay na Stadionie Narodowym. Dzięki wyjątkowej charyzmie Świetnie sprawdziła się także w roli prowadzącej, między innymi podczas Top of the Top Sopot Festival czy Gali rozdania Fryderyków.
Obecnie artystka promuje swój trzeci album „EROTIK ERA”. Tym razem przygląda się tematom dotyczącym seksualności, ciałopozytywności, wstydu, relacji, oczekiwań wobec kobiet i daje temu bezkompromisowy wyraz w swoich tekstach oraz teledyskach.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej