Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Pierwsza lekcja angielskiego z żołnierzami amerykańskimi

  • Napisał 
Pierwsza lekcja angielskiego z żołnierzami amerykańskimi

W ramach współpracy anglistki z kaliskiego Zespołu Szkół p. Magdaleny Łojek z Armią Amerykańską 5 września 2023 r. odbyło się pierwsze w roku szkolnym 2023/2024 spotkanie młodzieży z native speakerami – żołnierzami amerykańskimi.

Uczniowie drugich klas oraz  klasy trzeciej dwujęzycznej spotkali się z amerykańskimi przyjaciółmi szkoły. Celem spotkania było ćwiczenia umiejętności komunikacji. Żołnierze US Army bardzo zaangażowali się w spotkanie. Rozmowy dotyczyły wakacji oraz ich planów edukacyjnych na ten rok szkolny. Jak zwykle  rozmówcy poruszyli też temat różnic kulturowych.

Uczestnicy spotkania wykorzystali okazję na zdobycie dodatkowej wiedzy o zwyczajach i mentalności mieszkańców Polski i USA. Uczniowie mogli znaleźć odpowiedź na wiele nurtujących ich pytań w kameralnych warunkach, sprzyjających otwartej dyskusji.

Dziękujemy porucznikowi Beckerowi za możliwość spotkania z żołnierzami. Ogromne podziękowania należą się uczniom, którzy włożyli wiele serca i pracy w przygotowanie spotkania.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej