Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Przedszkolaki z hasłami na ulicach Drawska. Przygotowały je same

  • Napisane przez  st. sierż. Paulina Urbańska
Przedszkolaki z hasłami na ulicach Drawska. Przygotowały je same

"Stop agresji na drodze" i "Zero wypadków" – to tylko niektóre z haseł, które przygotowane zostały przez drawskich przedszkolaków. Wczoraj wykonane hasła przedszkolaki prezentowały na ulicach Drawska Pomorskiego.

Akcja "ROADPOL Safety Days” jest realizowana w ramach Europejskiego Tygodnia Mobilności. Podczas tej akcji funkcjonariusze z całej Europy mobilizują siły, by poprzez zwiększony nadzór nad zachowaniem kierowców, zapobiegać drogowym tragediom – tak też było w Drawsku Pomorskim.

Funkcjonariusze z drawskiej komendy wraz z dziećmi i ich opiekunami wyszli na ulice naszego miasta, aby promować bezpieczne zachowania. Na głównych ulicach przedszkolaki pokazywały swoje transparenty i hasła kierowcom, pieszym i rowerzystom.

Wspólnie z policjantami najmłodsi mieszkańcy zatrzymywali kierowców do kontroli drogowej i prosili o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, a także rozdawali elementy odblaskowe nie tylko kierowcom, ale także pieszym i rowerzystom. 

Przedszkolaki z hasłami na ulicach Drawska. Przygotowały je same

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej