Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Rozpoczęła się słynna Selekcja. Dla dzieci zorganizowano również Selekcję Junior

  • Napisane przez  DSI
Fot. Adam Cygan Fot. Adam Cygan

Ekstremalny wysiłek fizyczny i psychiczny. Tak wszystkim kojarzy się specjalny program dla najwytrwalszych. Właśnie zaczęła się Selekcja w Drawsku Pomorskim,a dla młodszych zorganizowano Selekcję Junior

Pomysł organizacji Selekcji narodził się w redakcji Żołnierza Polskiego w roku 1998. Od początku twórcą scenariusza i prowadzącym jest Arkadiusz Kups. Ta specyficzna gra terenowa wzorowana jest na metodach rekrutacyjnych do jednostek specjalnych. Od początku miejscem realizacji Gry Terenowej Selekcja jest Poligon Drawski.

W sobotę w Parku Chopina w Drawsku Pomorskim odbyła się "pre-Selekcja", podczas której z kilkudziesięciu osób wyłoniono grupę, a ci co odpadli wrócili do domu. Smiałkowie, którym udało się przejść pierwszy etap będą się mogli zmierzyć z wyzwaniami na Poligonie Drawskim, który potrwa do 1 września. W Drawsku Pomorskim podczas pre-Selekcji  uczestnicy mieli do pokonania tor z dziewięcioma ćwiczeniami fizycznymi.

W tym samym czasie Wojskowy Klub Sportowy Poligon Drawski wspólnie z Urzędem Miejskim w Drawsku Pomorskim zorganizowali Selekcję Junior. Była to zabawa terenowa dla najmłodszych, którzy na specjalnie przygotowanym torze z przeszkodami mogli spróbować swoich sił.

Była to doskonała okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności na specjalnie dobranych przeszkodach. Do momentu startu młodzi uczestnicy Selekcji JUNIOR nie znali ułożenia toru przeszkód. O wszystkim dowiedzieli się na odprawie przed startem przeprowadzonej przez st.chor.sztab. Marcina Czerwińskiego z WKS.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej