Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

TKM, VERBA w Drawsku Pomorskim - fotorelacja

  • Napisane przez  DSI
Fot. Adam Cygan Fot. Adam Cygan

Tinder, Krzyk, Ostatni buziak i Mogliśmy to tylko niektóre z hitów jakie zagrali w sobotni wieczór w Drawsku Pomorskim TKM i VERBA. Na koncert tradycyjnie już drawski ośrodek kultury zaprosił fanów polskiego hip-hop i rapu do Parku Chopina.

Jako pierwszy wystąpił TKM. Artyści porwali młodych do wspólnej zabawy. Nie brakowało również starszych, którzy jak się okazuje również doskonale znają utwory młodych muzyków.

Po godzinnym koncercie na scenie pojawiła się Agnieszka Suszkiewicz. Na zaproszenie drawskiego ratusza Mis Pomorza Zachodniego i finalistka Miss Polski spotkała się z mieszkańcami. Agnieszka, drawszczanka chciała osobiście podziękować  za oddane głosy i gratulacje.

Zaraz po spotkaniu z piękną drawszczanką na scenie pojawił się VERBA. Artyści oprócz wspaniałego rozdali uczestnikom dziesiątki płyt.

Po koncertach była również okazja do wspólnych zdjęć i autografów.

Ostatnim punktem wydarzenia był występ projektu DeepSesje, tworzonego przez dj z Drawska Pomorskiego, którzy bawili tanecznymi hitami do późnych godzin nocnych.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej