Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Z DSI taniej. WERA-LUX z Giżyna ma specjalną kwietniową promocję

  • Napisane przez  DSI
Z DSI taniej. WERA-LUX z Giżyna ma specjalną kwietniową promocję

To kolejna oferta lokalnej firmy. Tym razem w ramach promocji z DSI taniej swoją propozycję przygotowała firma Weroniki Brzozowskiej WERA-LUX z Giżyna.

Firma zajmuje się mobilnymi usługami piorącymi. WEWA-LUX realizuje mobilne pranie dywanów, mebli tapicerowanych i tapicerki samochodowej. Usługi wykonywane są metodą ekstrakcyjną, za pomocą nowoczesnego odkurzacza piorącego i wykorzystaniu kilkunastu różnych środków i odplamiaczy.

Pranie wykonujemy na mokro, ale bez przemaczania dywanu, spód dywanu jest praktycznie suchy. Preparaty dobierane są specjalistycznie, w zależności od rodzaju włókna oraz napotkanych zabrudzeń. Świadczymy usługi na terenie miasta Kalisz Pomorski i całego województwa zachodniopomorskiego – reklamuje Pani Weronika

Z hasłem DSI taniej

Dla internautów i mieszkańców została przez firmę przygotowana specjalna oferta wiosenna. Z hasłem DSI wasza cena spadnie o15 % na pranie narożników, sof, foteli.  Promocja trwa do końca kwietnia.

Z DSI taniej. WERA-LUX z Giżyna ma specjalną kwietniową promocję

Firma WERA-LUX

  • Tel.  721 271 302, 722 297 692
  • Weron​​ika Brzozowska 
  • Giżyno 25b/4
  • www.wera-lux.pl

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej