Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

KTP wyprodukuje dla Bombardiera szafy elektryczne do 640 lokomotyw za 40 mln Euro

  • Napisane przez  DSI na podstawie inf. Inter Groclin Auto S.A.

24 czerwca  Kabel-Technik-Polska Sp. z o.o. otrzymała od firmy Bombardier Transportation GmbH zamówienie na wyprodukowanie szaf sterowniczych do lokomotyw Traxx AC3. KTP jest kluczowym partnerem koncernu Bombardier Transportation w zakresie dostaw wiązek elektrycznych i obecnie szaf sterowniczych.

W ramach pierwszego etapu realizacji zamówienia KTP dostarczy 250 szaf wysokiego i niskiego napięcia (125 lokomotyw) o szacunkowej wartości około 7,5 mln EUR. Rozpoczęcie dostaw w ramach tego etapu planowane jest na pierwszy kwartał 2015 roku, a jego zakończenie na koniec 2018 roku. W ramach całego projektu KTP dostarczy 1.280 szaf (640 lokomotyw) o szacunkowej wartości około 40 mln EUR. Całość projektu zostanie zrealizowana do końca 2022 roku. Finalnym odbiorcą lokomotyw Traxx AC3 będą niemieckie koleje Deutsche Bahn.

Zamówienie będzie realizowane w zakładzie Kabel-Technik-Polska w Drawsku Pomorskim, woj. zachodniopomorskie. Zarząd Inter Groclin Auto S.A. nie przewiduje w związku z realizacją powyższego zamówienia dodatkowych nakładów inwestycyjnych oraz zwiększania zatrudnienia.

 

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej