Intermarche Drawsko


TOM45 czyli Tomasz Hryniewicz zagra razem z żywą legendą muzyki house - Freemasons

  • Napisał 
TOM45 czyli Tomasz Hryniewicz TOM45 czyli Tomasz Hryniewicz

19 czerwca w Warszawie zagra FREEMASONS – czyli Russell Small. Znany w tych kręgach muzycznych jako współtwórca duetu producenckiego Phats & Small (Jeżeli dalej nie kojarzycie na dole jedna z ich produkcji)

Towarzyszyć mu będzie, trójka polskich artystów znanych z częstych występów na Ibizie czyli Neevald, Tomazzo oraz Gigi. Prosto z wysp przyleci Dj i promotor Anthony M. Zza naszej południowej granicy pojawi się jeden z najlepszych czeskich artystów czyli Leemac.  A wszystko dopełnią utalentowani Tom45 z projektu Deep Sesje oraz Loletta z ekipy In House We Trust.  

TOM45 czyli Tomasz Hryniewicz zagra razem z żywą legendą muzyki house - Freemasons

To wielka promocja dla drawskiego DJ’a.  TOM45 (Tomasz Hryniewicz) to DJ, organizator imprez oraz założyciel projektu Deep Sesje który w 2015 zdobył IV miejsce w kategorii "odkrycie roku" plebiscytu Munoludy 2014.

Tom oOsobiście uwielbia tez lekką muzykę elektroniczną oraz jak to sam nazywa Chilli House który z pasja prezentuje podczas występów na "leniwych imprezach".

Tomek pod koniec 2015r. zdobył 1-wsze miejsce w zawodach Djskich organizowanych przez Qarma Agency w Elefunk The Club - Szczecin. Do tej pory można go było usłyszeć chociażby w Poznańskim RMF Maxx, Radio Szczecin, Radio GoodTimeRadio, Radio Fama, PRC Radio UK, Sferique Ustka, Zatoka Sztuki Sopot, Black Electric Union Szczecin, SQ Na Dziedzińcu oraz w wielu polskich klubach. W 2017 roku stal się radiowym rezydentem Ibizy, Formentery oraz południa Hiszpanii. W każdy poniedziałek na falach Beach Grooves Radio od godz 16:00 można posłuchać jego autorskiego programu Solo Ritmo na 101.1 FM.

TOM45 czyli Tomasz Hryniewicz zagra razem z żywą legendą muzyki house - Freemasons

Tomek był też zaangażowany w projekt tworzenia Drawskich Stron Internetowych :)

Dodatkowe informacje

  • Film:
  • ISSUU:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto