Intermarche Drawsko


Czworonogie piękności w Kaliszu Pomorskim (IV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych)

  • Napisane przez  UM Kalisz Pomorski
Czworonogie piękności w Kaliszu Pomorskim (IV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych)

5 maja w Kaliszu Pomorskim odbyła się IV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych. Pokazy obyły się w towarzystwie pięknej, słonecznej, iście wiosennej pogody. Dzięki temu impreza przyciągnęła dużą liczbę uczestników.

Około 100 czworonogów zaprezentowało się podczas IV Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych, która odbyła się na stadionie w Kaliszu Pomorskim. Organizatorem wydarzenia był Związek Psów Rasowych z Inowrocławia. Patronat honorowy nad wystawą objął Burmistrz Kalisza Pomorskiego Janusz Garbacz.

Miłośnicy czworonogów goszczący tego dnia na kaliskim stadionie mieli okazję obejrzeć najpiękniejszych przedstawicieli różnych ras. Psie piękności, w towarzystwie opiekunów, znakomicie prezentowały swoje wdzięki w różnych zaplanowanych dla nich konkurencjach. Ich oceną zajmowali się sędziowie kynologiczni. Jurorzy oceniali nie tylko wygląd psa, ale też to jak się zachowuje i porusza. Zwycięzcą wystawy został pies rasy pudel królewski olbrzymi. Puchar właścicielowi najpiękniejszego psa wręczył Burmistrz Janusz Garbacz.

Podczas imprezy można też było porozmawiać z hodowcami, właścicielami prezentowanych psów, a także skorzystać z poczęstunku przygotowanego wspólnie przez organizatora i gminę Kalisz Pomorski.

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto