Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Święto Teatru w Zespole Placówek Edukacyjno – Terapeutycznych w Bobrowie

  • Napisane przez  Monika Sokolik
Święto Teatru w Zespole Placówek Edukacyjno – Terapeutycznych w Bobrowie

5 kwietnia w ramach obchodów swoistego Święta Teatru w Zespole Placówek Edukacyjno – Terapeutycznych w Bobrowie, Filia w Drawsku Pomorskim, odbył się Konkurs Recytatorski oraz pokaz Małych Form Teatralnych. Warto podkreślić ogromne zaangażowanie młodych artystów w tak doniosłe przedsięwzięcie (część z nich należy do Szkolnego Kółka Teatralnego ,,Fantastykon”).

Z powodzeniem poradzili oni sobie z trudną materią teatralną i sztuką oratorską, lecz w większości, w konwencji zabawy, zmierzającej w kierunku dobrej komedii. Uczniowie klasy VI i VII zmierzyli się z Balladyną Juliusza Słowackiego. Optymizmem napawa fakt, że uczniowie sięgnęli również po twórczość Agnieszki Bartol, młodej autorki, która zmarła w wieku zaledwie 12 lat. Stała się ona w tych okolicznościach w pewnym sensie ich wzorem do naśladowania. Wszyscy artyści otrzymali wyróżnienia.

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej