Jazda pod wpływem alkoholu to norma. Mówią o tym ostatnie zatrzymania

  • Napisane przez  st. sierż. Karolina Żych
Fot. Adam Cygan, Archiwum DSI Fot. Adam Cygan, Archiwum DSI

W siedem dni policjanci z drawskiej drogówki wyeliminowali z dróg kolejnych czterech kierujących, którzy wsiedli za kierownicę, będąc pod wpływem alkoholu. Apelujemy o rozsądek!
Pierwsze zdarzenie miało miejsce 5 marca około godziny 16:00 w Kaliszu Pomorskim policjanci zatrzymali kierującego Fordem. Nieodpowiedzialny 59 – letni mieszkaniec powiatu stargardzkiego miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Następnego dnia około godziny 07:30 na ulicy Obrońców Westerplatte w Drawsku Pomorskim funkcjonariusze ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Renault, którego kierujący mieszkaniec powiatu łobeskiego był pod wpływem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało 1,04 promila alkoholu w organizmie.

Do kolejnego zatrzymania doszło 9 marca o godzinie 07:40 w Kaliszu Pomorskim. 39-latek zamieszkały w powiecie wałeckim, poruszający się samochodem marki Hyundai miał w organizmie prawie 0,5 promila alkoholu. Dziś około godziny 09:10 ponownie na jednej z dróg Kalisza Pomorskiego policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 40 – letniego mężczyznę, który kierował Fordem będąc po użyciu alkoholu.

Wszyscy kierujący utracili uprawnienia do kierowania.

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto