FOTO Zima – zobacz zwycięskie zdjęcie w konkursie

  • Napisane przez  Katarzyna Kibitlewska
FOTO Zima – zobacz zwycięskie zdjęcie w konkursie

Burmistrz Czaplinka w styczniu ogłosił konkurs fotograficzny pn. „FOTO Zima w Czaplinku”. Zamierzeniem konkursu było propagowanie ciekawych miejsc w aurze zimowej z terenu gminy Czaplinek. Pomimo, że zima w tym czasie nie dopisała, to jednak znalazły się osoby, którym udało się uchwycić namiastkę tej pory roku.

FOTO Zima – zobacz zwycięskie zdjęcie w konkursie
Zwycięskie zdjęcie


Do konkursu wpłynęło 5 prac. Komisja konkursowa przy podejmowaniu decyzji o wyłonieniu zwycięzcy zwracała uwagę na zgodność tematyczną, sposób kadrowania oraz pomysłowość ujęć.


Postanowiono przyznać I miejsce oraz nagrodę w postaci głośnika bezprzewodowego Pani Marcie Godziembie-Trytek za fotografię, którą zatytułowała „Spacer nad Drawskim”. Według Jury praca najbardziej odzwierciedlała cel konkursu. Pozostali uczestnicy, zostali wyróżnieni i nagrodzeni gadżetami promocyjnymi gminy Czaplinek.
Podsumowanie konkursu odbyło się 1 marca br. w Urzędzie Miejskim w Czaplinku, a wręczenia nagród i gratulacje na ręce wszystkich uczestników złożył burmistrz Czaplinka Marcin Naruszewicz.
Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie konkursem oraz życzymy ciekawych pomysłów w wykonywaniu zdjęć naszego uroczego miasteczka o każdej porze roku, jednocześnie zachęcając do udziału w kolejnych konkursach.
Poniżej przedstawiamy wszystkie prace konkursowe.

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto