Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Boski Koncert Noworoczny

  • Napisane przez  SP
Boski Koncert Noworoczny

15 stycznia przedszkolaki z Czaplinka wzięły udział w ,,Boskim Koncercie Noworocznym” organizowanym w ramach projektu ,,Coś wspólnego” przez Salezjański Ośrodek Wychowawczy w Trzcińcu.

Styczeń to jeszcze magiczny, świąteczny czas, więc nie zabrakło kolęd i pastorałek. Wychowankowie z Trzcińca wraz z nauczycielami przygotowali interesujący spektakl z pięknym przesłaniem na Nowy Rok. Przedszkolaki włączyły się do koncertu prezentując piosenki ,,Jezu nasz baranku” oraz ,,Tupu, tup po śniegu”.

 Zaproszeni goście mogli także wysłuchać kolęd i pastorałek w niecodziennej aranżacji  w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej w Broczynie. Koncert zakończył się wspólnym tańcem Zumby, po którym czekał słodki poczęstunek. Koncert udowodnił, iż muzyka łączy pokolenia. ZPET w Bobrowie dziękuje za zaproszenie i za wspólnie spędzony czas.

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej