Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Burmistrz Garbacz zwołał naradę samorządową

  • Napisane przez  DSI za UM Kalisz Pomorski
Fot. UM Kalisz Pomorski Fot. UM Kalisz Pomorski

Dzisiaj w sali rycerskiej Pałacu w Kaliszu Pomorskim, odbyło się noworoczne spotkanie samorządowe. Z zaproszenia Burmistrza Kalisza Pomorskiego Janusza Garbacza skorzystali m.in. Przewodniczący Rady Miejskiej Paweł Kulbacki, Zastępca Burmistrza Stanisław Samek, kadra zarządzająca i kierownicy referatów Urzędu Miejskiego w Kaliszu Pomorskim, radni, a także dyrektorzy i kierownicy jednostek organizacyjnych oraz placówek oświatowych gminy.

Burmistrz Garbacz zwołał naradę samorządową

W tegorocznym spotkaniu uczestniczył również Dyrektor Wydziału Turystyki i Gospodarki w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego Damian Greś, który w krótkim wystąpieniu, wyraził wolę współpracy w zakresie pozyskiwania przez gminę środków na realizację zadań z zakresu turystyki i krajoznawstwa.

Burmistrz Garbacz zwołał naradę samorządową

Podczas swojego wystąpienia Burmistrz Kalisza Pomorskiego przedstawił plany i zamierzenia na rok 2019. Spotkanie było okazją do podsumowań, i podziękowania zgromadzonym za wysiłek, jaki wkładają w rozwój gminy.

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej