Nowy pasek do zegarka – może w wyrazistym kolorze?

  • Napisane przez  Artykuł zewnętrzny
Nowy pasek do zegarka – może w wyrazistym kolorze?

Nowy pasek potrzebny jest, kiedy dotychczasowy się podniszczy. Kupuje się go także, jak potrzebna jest odmiana. Często wybór koloru paska do zegarka podyktowany jest względami praktycznymi.

Dokonuje się bezpiecznych wyborów, czyli preferowane są barwy neutralne, jak czerń czy brąz. Wybiera się tak, ponieważ paski do zegarków w takich kolorach do wszystkiego pasują. Jeśli jednak to inny pasek odmieni wygląd zegarka tak, że z dużą przyjemnością zacznie się go nosić? Warto rozważyć wybór paska w innym kolorze.

Paski do zegarków a modny wygląd

Ciemną zieleń trudno nazwać wyrazistym kolorem. Nie należy też do grupy najczęściej wybieranych. Nie wydaje się tak uniwersalnym wyborem, jak brąz, czerń czy nawet granat. Może się jednak bardzo spodobać komuś, kto ceni spokój i naturę. Kolor paska do zegarka zawsze się z czymś kojarzy. Nie tylko barwę i jej oddziaływanie się ceni, ale i te skojarzenia. Inne paski wybiorą dla siebie osoby, które lubią klimaty:

  • pogody i optymizmu,
  • spokoju i wypoczynku,
  • energii i działania.

Kogoś z pierwszej grupy bardziej ucieszy pasek w jasnym odcieniu zieleni niż czarny. Skojarzenia z błogością i wypoczynkiem to najczęściej niebieskie paski do zegarków. Czerwień spodoba się osobom energicznym. Zieleń, niebieski, czerwony to obecnie modne kolory. Wybierając takie paski, zyskuje się modny wygląd.

Jaki pasek do kobiecego zegarka

Dla kobiet można znaleźć jeszcze dwie ciekawe opcje. To paski w delikatnym odcieniu fioletu oraz różowe. Takie czy inne kolory mogą się podobać bez względu na płeć. Jednak te dwa najczęściej wybierają kobiety. Delikatny fiolet oraz róż to barwy kojarzące się z delikatnością i kobiecością. Jeśli ma to być róż, to równie modne są odcienie mocne, jak i pastelowe. Fiolet kojarzy się także z tajemniczością, duchowością i indywidualnością. Wymienione tu propozycje są idealne, jeśli potrzebny jest pasek do zegarka, który posłuży cały rok. Na lato popularne są inne jeszcze barwy np. miętowa. Klasycznym wyborem na tę porę roku dla kobiety jest biel oraz barwa kremowa. Można wybrać i takie paski do zegarków, ale ciekawsze kolory to także dobra opcja. Warto je wybrać szczególnie wtedy, gdy jest to barwa bliska zainteresowaniom i osobowości.

Przy wyborze paska do zegarka na rękę zwraca się uwagę na jego wymiary. Ważne jest także, z czego jest zrobiony i jaką ma fakturę. Równie istotny jest kolor. I niekoniecznie wybierać trzeba brąz, czerń czy biel. Osoby, które doskonale się czują z tymi kolorami, dobrze zrobią, jak takie wybiorą. I te barwy mają przecież swoją wymowę. Wielu jednak spodobają się bardziej wyraziste kolory pasków do zegarka. Wtedy najlepiej wybrać takie. Nie jest wcale trudno zestawiać je z ubiorem i nie zawsze jest to konieczne. Wystarczy np. cokolwiek niebieskiego w ubiorze, by dopasować zegarek z niebieskim paskiem.

 

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto