Ogrodzenia oraz bramy – wybór i zakup

  • Napisane przez  Artykuł zewnętrzny
Ogrodzenia oraz bramy – wybór i zakup

Właściciel posesji chce jak najskuteczniej ogrodzić swoją własną posesję, dlatego przed rozpoczęciem budowy budynku teren prywatny jest zazwyczaj wyraźnie ogrodzony zwykłą siatką drucianą.

Choć nieraz jest to rozwiązanie prowizoryczne, docelowo ogrodzenie stałe będzie zdobić cały teren prywatny. Dzięki obecnym możliwościom, można przepięknie ogrodzić własny teren prywatny. Czasem wystarczy tylko trochę własnej inwencji oraz odpowiednich materiałów, którymi dysponują sprzedawcy. Wykorzystywanymi do grodzenia posesji materiałami są na przykład: aluminium, kamień, metal i materiały drewnopodobne.

Ogrodzenie gabionowe to eleganckie, wygodne ogrodzenie, które bardzo dobrze komponuje się z nowoczesnymi budynkami. Ogrodzenie to składa się ze stali w połączeniu z kamieniem, które wsypywane są do stalowych, wysokich koszy. Ogrodzenie to posiada gęstą siatkę, która uniemożliwia wypadanie kamieni z koszy gabionowych. Jest to trwałe i bardzo odporne na pogodę i uszkodzenia ogrodzenie.

Ogrodzenie aluminiowe wykonane jest z poziomych różnej szerokości paneli, które mogą być powleczone różnorodnymi kolorami, na życzenie klienta. Do wyboru jest 250 kolorów, od czerni, szarości poprzez różnych odcieni granatu, zieleni, czerwieni oraz jasnych beżów czy żółtych. Ogrodzenie aluminiowe można łączyć wraz z betonem architektonicznym, który nada posesji charakteru i wyrazu. Ogrodzenie to jest niezwykle trwałe i nie wymaga żadnej konserwacji, co jest dodatkową zaletą dla osób, którym wciąż brakuje czasu.

Ogrodzenie aluminiowe drewnopodobne przeznaczone jest dla osób ceniących naturę, harmonię oraz wygodę. Panele tego typu wykonane są innowacyjną metodą rysunku, który w sposób idealny przenoszony jest na aluminiowy panel, dzięki czemu uzyskuje się ten drewniany, ponadczasowy efekt. Dostępne są panele w odcieniach dębu, jesionu, wenge, orzecha, czy hebanu, dosłownie zaczerpnięte tylko i wyłącznie z natury. To typ ogrodzenia, poszukiwany przez osoby praktyczne, ceniących elegancję oraz luksus.

fot. lakate.pl

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto