Licealistki z Kalisza Pomorskiego na podium w województwie

  • Napisane przez  ZSP
Licealistki z Kalisza Pomorskiego na podium w województwie

18 grudnia 2018r. w Mrzeżynie odbył się Finał Wojewódzkiej Licealiady Unihokeja Dziewcząt. W zawodach z sukcesem wzięły udział reprezentantki Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim pod opieką trenerki – nauczycielki wychowania fizycznego Renaty Effenberg-Nawrot.

Do turnieju przystąpiło osiem drużyn ze szkół ponadgimnazjalnych –  ZS z Pyrzyc, ZSR ze Świdwina, ZSP z Trzebiatowa, I LO z Kołobrzegu, ZSEH z Kołobrzegu, II LO ze Szczecina, ZSP z Gryfina i drużyna z ZSP w Kaliszu Pomorskim.

Zawodniczki godnie reprezentowały kaliskie Liceum, gminę Kalisz Pomorski oraz powiat drawski, rozgrywając mecze na bardzo wysokim poziomie. Walczyły o każdą bramkę, i oprócz remisu z I LO w Kołobrzegu i przegranej z ZSP z Trzebiatowa, wygrały pozostałe mecze.  Tym samym dziewczęta z Kalisza Pomorskiego obroniły wywalczony przed rokiem tytuł wicemistrzyń województwa zachodniopomorskiego w unihokeju.

Licealistki z Kalisza Pomorskiego na podium w województwie

Zespół wystąpił w składzie: Martyna Czerepaniak, Kamila Żakowicz, Weronika Szkurłat, Jolanta Rybicka, Agata Pomorska, Karolina Wielgórka, Zuzanna Gardzińska  i Amelia Piątkowska.

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto