Skład obwodowych komisji wyborczych w powiecie drawskim

  • Napisane przez  Inf. PKW
Skład obwodowych komisji wyborczych w powiecie drawskim

Nr obw.

Nazwisko

Imiona

Funkcja

Funkcja komisji

gm. Czaplinek

1

Kowalska

Barbara

Przewodniczący

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

1

Nowicka

Wanda

Zastępca Przewodniczącego

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

1

Baczyński

Sławomir Jan

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

1

Kołodziejska

Magdalena

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

1

Kryczka

Michał

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

1

Miszczuk

Izabela Barbara

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

1

Pieńkos

Agnieszka Iwona

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

1

Skonieczna

Jolanta

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

1

Traczyk

Marianna Leokadia

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

1

Kownacka

Marianna Zofia

Przewodniczący

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

1

Chamarczuk-Siwek

Żaneta Edyta

Zastępca Przewodniczącego

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

1

Brzezinska

Małgorzata

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

1

Fujarska

Joanna Maria

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

1

Jeruzalska

Helena

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

1

Kowalczyk

Anna

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

1

Obuchowska

Janina

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

1

Przygrodzka

Małgorzata

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

1

Sieniawska

Agnieszka Renata

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

2

Kaźmierczak

Sylwia

Przewodniczący

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

2

Nawrocka

Magdalena

Zastępca Przewodniczącego

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

2

Brania

Katarzyna Magdalena

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

2

Dąbrowiecka

Agnieszka Mariola

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

2

Dudkiewicz

Helena

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

2

Gieniusz

Wanda Joanna

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

2

Kraska

Aleksandra Sara

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

2

Ryczek

Magdalena

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

2

Zakowicz

Paulina

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

2

Trocka

Kamila

Przewodniczący

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

2

Szastko

Eugenia

Zastępca Przewodniczącego

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

2

Astramowicz

Krystyna Maria

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

2

Dąbrowiecka

Natalia

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

2

Dąbrowiecki

Ryszard

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

2

Kosiór

Bartłomiej Ryszard

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

2

Kozak

Maria Barbara

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

2

Łesyk

Marzena Barbara

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

2

Mikulska

Halina

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

3

Kosmala-Błaszczyk

Dominika Jadwiga

Przewodniczący

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

3

Aleszko

Renata Maria

Zastępca Przewodniczącego

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

3

Baczyńska

Dorota

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

3

Czyżyk

Małgorzata

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

3

Dębowska

Donata

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

3

Łysko

Danuta Kazimiera

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

3

Siwak

Ewelina

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

3

Skibicki

Zygmunt

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

3

Sobieszek

Elżbieta

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

3

Rosiak

Andrzej Stanisław

Przewodniczący

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

3

Wasylów

Halina Zofia

Zastępca Przewodniczącego

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

3

Baranowska

Małgorzata Henryka

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

3

Czerwoniec

Tomasz

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

3

Gutowicz

Agnieszka

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

3

Jarczyńska-Badek

Katarzyna

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

3

Michaliszyn

Karolina

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

3

Uszakiewicz

Jadwiga

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

3

Wójcik

Urszula Teresa

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

4

Czerwoniec

Emilia Elżbieta

Przewodniczący

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

4

Kaczmarek

Beata Joanna

Zastępca Przewodniczącego

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

4

Gański

Michał

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

4

Grzyb

Ireneusz

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

4

Lech

Leokadia

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

4

Nowicka

Alicja Aleksandra

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

4

Serafin

Ewelina

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

4

Sinoradzka

Grażyna Teresa

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

4

Żwirko

Janina

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

4

Mierzejewska

Iwona Beata

Przewodniczący

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

4

Kocka

Halina

Zastępca Przewodniczącego

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

4

Durmaj

Mieczysław Henryk

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

4

Kruk

Jadwiga Maria

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

4

Krupska

Krystyna

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

4

Kucal

Janina Agata

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

4

Lesikowska

Jolanta

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

4

Minkiewicz

Sławomir

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

4

Skrzypiec

Alina

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

5

Rutkowska

Emilia Klara

Przewodniczący

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

5

Groździej

Aleksandra Małgorzata

Zastępca Przewodniczącego

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

5

Błogowska

Izabela

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

5

Kołodziejska

Joanna

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

5

Kotłowska

Maria

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

5

Krasoń

Elżbieta Anna

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

5

Kubiak

Joanna Małgorzata

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

5

Reszta

Katarzyna

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

5

Rutkowski

Piotr

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

5

Wojdan

Jadwiga Helena

Przewodniczący

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

5

Zwolańska

Barbara Emilia

Zastępca Przewodniczącego

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

5

Dertkowska

Krystyna

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

5

Furmanek

Krzysztof

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

5

Hnatowski

Sławomir Antoni

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

5

Kwiatkowska

Małgorzata

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

5

Nagórski

Ireneusz Marek

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

5

Pastuszek

Antoni

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

5

Stefańczyk

Bogumiła Rozalia

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

6

Klimczak

Andrzej Leon

Przewodniczący

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

6

Waracka

Kazimiera

Zastępca Przewodniczącego

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

6

Konieczny

Zbigniew

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

6

Kuras-Niedzin

Justyna Bogumiła

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

6

Kuzio

Kazimierz

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

6

Łojek

Renata Mariola

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

6

Piętosa

Aleksandra

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

6

Siwak

Łukasz

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

6

Troczyńska

Magdalena

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

6

Kamińska

Bożenna

Przewodniczący

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

6

Kucza

Jan

Zastępca Przewodniczącego

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

6

Cichocka-Mazur

Marzena

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

6

Jakubczak

Ewelina

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

6

Latosińska-Fenske

Beata Jadwiga

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

6

Ostropolska

Edyta Bogusława

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

6

Pietrzak

Karolina

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

6

Zabrocka

Ewelina Joanna

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

7

Bednarek

Bożena

Przewodniczący

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

7

Doroń

Mieczysław Józef

Zastępca Przewodniczącego

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

7

Frydrych

Dominika

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

7

Kucharska

Aldona Ewa

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

7

Rutkowska

Katarzyna

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

7

Suberlak

Kinga Dagmara

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

7

Trzcińska

Natalia Maria

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

7

Welk

Anna Karolina

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

7

Bylica

Irena

Przewodniczący

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

7

Krupa

Magdalena

Zastępca Przewodniczącego

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

7

Bielonko

Marta

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

7

Chochoł

Maciej

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

7

Czernia

Kamila

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

7

Grzelak

Klaudia Stanisława

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

7

Hajdukiewicz

Tomasz

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

7

Maciejasz

Jadwiga Lucyna

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

7

Olkowski

Adam

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

8

Mrówka

Ryszard Henryk

Przewodniczący

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

8

Wons

Sławomir Marian

Zastępca Przewodniczącego

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

8

Chwiałkowska

Ewa

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

8

Czernielewska

Patrycja

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

8

Gałosz

Elżbieta

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

8

Jeschke

Jan

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

8

Kak

Iwona

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

8

Syroka

Barbara

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

8

Troczyński

Waldemar

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

8

Saja

Barbara

Przewodniczący

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

8

Sawicka

Danuta

Zastępca Przewodniczącego

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

8

Dębowska

Renata Katarzyna

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

8

Hnatowska

Agnieszka Dorota

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

8

Kapysz

Hanna Bożena

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

8

Kuchar

Piotr Łukasz

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

8

Kwiatkowski

Krzysztof

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

8

Nowakowska-Kosiór

Monika Joanna

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

8

Wojtczak

Natalia

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

gm. Drawsko Pomorskie

1

BINCZAK

Sylwia

Przewodniczący

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

1

Papis

Weronika

Zastępca Przewodniczącego

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

1

BŁESZYŃSKA

Beata Ewa

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

1

CISZEWICZ

Paulina

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

1

CZEKAJEWSKA

Weronika Sylwia

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

1

DOBROWOLSKA

Katarzyna

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

1

HOFMAN

Magdalena Anna

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

1

Kowalik

Milena

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

1

TYMIŃSKA

Anna

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

1

Małecka

Emilia

Przewodniczący

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

1

Kucharski

Henryk Jan

Zastępca Przewodniczącego

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

1

Andrykowska

Ada Anna

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

1

Brzeźniakiewicz

Zofia

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

1

Dziewidek

Agnieszka

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

1

Jankowska

Emilia

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

1

Marchel

Magdalena

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

1

RUPIŃSKA

Patrycja

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

1

Styburska

Monika

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

2

Taczykowski

Grzegorz Marek

Przewodniczący

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

2

Papis

Joanna

Zastępca Przewodniczącego

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

2

Baranowska

Barbara Irena

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

2

Domańska

Weronika Katarzyna

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

2

Figlus

Marta

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

2

Jaźwińska-Błyskoń

Małgorzata

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

2

Kołodziejczyk-Zubik

Hanna Katarzyna

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

2

Kucharska

Danuta Józefa

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

2

ŻUK

Bożena Leokadia

Przewodniczący

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

2

SKURCZYŃSKI

Grzegorz Michał

Zastępca Przewodniczącego

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

2

BŁESZYŃSKI

Andrzej Mariusz

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

2

Jaźwiński

Jan

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

2

KIELISZKOWSKI

Marcin

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

2

Kuczerawa

Teresa

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

2

SZATKOWSKA

Katarzyna

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

2

SZURA

Tamara

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

2

Wyrzykowska

Julita

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

3

BRZYSKA

Agnieszka Weronika

Przewodniczący

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

3

WOLSKI

Tadeusz

Zastępca Przewodniczącego

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

3

Gutowicz

Katarzyna

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

3

MAKUCH

Kamila Karolina

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

3

Pazdecki

Mirosław Kazimierz

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

3

SAKUTA

Alina

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

3

SAWKA

Lidia Alicja

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

3

Wąśniewska

Renata

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

3

WOŁOWIEC

Magdalena Monika

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

3

Orłowska

Magdalena

Przewodniczący

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

3

Wilczyńska

Wioletta Anna

Zastępca Przewodniczącego

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

3

Jażdżyk

Krystyna

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

3

Klonowska

Joanna Karolina

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

3

KUCHARSKA

Beata

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

3

Noga

Krystyna Danuta

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

3

Oniszczuk

Jadwiga Aniela

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

3

Skaczkowska

Beata

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

3

Wronkowska

Stanisława

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

4

Kowalska

Anita

Przewodniczący

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

4

RYNKIEWICZ

Mateusz Cyprian

Zastępca Przewodniczącego

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

4

BOHDANOWICZ

Aleksandra

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

4

ŁOZIŃSKA

Anna

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

4

RYBICKA

Monika

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

4

SKRZYPIEC

Anna

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

4

SZYMEK

Julia Zofia

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

4

Żychliński

Michał

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

4

ŻYTNIAK

Justyna

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

4

Filinowicz

Monika

Przewodniczący

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

4

CZESZCZEWIK

Katarzyna

Zastępca Przewodniczącego

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

4

Gręziak

Marzena

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

4

Jankowska

Małgorzata Wiesława

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

4

Ziółkowska

Katarzyna Joanna

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

4

Znyk

Anna

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

4

Żmuda

Kamila

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

5

ZAJDA-WOLIŃSKA

Sylwia Eleonora

Przewodniczący

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

5

JAROSZEWICZ

Ewa

Zastępca Przewodniczącego

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

5

Kapuściak

Bernadeta Teresa

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

5

LIPSKA

Dorota Hanna

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

5

OSTAPOWICZ

Blanka Emilia

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

5

Ratajczyk

Żaneta

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

5

RUBLEWSKA

Lidia

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

5

SAWKA

Joanna

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

5

SKORUPA

Dominika

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

5

Kamińska

Agnieszka Grażyna

Przewodniczący

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

5

Skibińska

Monika

Zastępca Przewodniczącego

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

5

Dżus

Ewelina Wiesława

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

5

Kaczmarek

Magdalena Anna

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

5

Lisiecka

Anna

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

5

MEISNEROWSKA

Jagoda

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

5

Stochaj

Katarzyna Dagmara

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

5

Trocha

Jadwiga Urszula

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

5

Walkiewicz

Zbigniew

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

6

MARTUSIEWICZ

Tomasz

Przewodniczący

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

6

KAMIŃSKA

Bożena

Zastępca Przewodniczącego

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

6

CHAŁA

Danuta Stanisława

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

6

KISZKIELEWICZ

Joanna Małgorzata

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

6

REMBISZ

Katarzyna

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

6

RZESZUTO

Judyta

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

6

Sańpruch

Irena Elżbieta

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

6

Stasiak

Lucyna Grażyna

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

6

ZIĘTARSKA

Marta

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

6

Sobuś

Iwona

Przewodniczący

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

6

NOWICKA

Katarzyna

Zastępca Przewodniczącego

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

6

Kwapińska

Roksana

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

6

Pieprzak

Halina Maria

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

6

Roszak

Janina

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

6

Walczak

Wiesława

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

6

Wilga

Elżbieta Stanisława

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

6

Wyrzykowska

Wioletta Anna

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

7

OSTAPOWICZ

Teresa

Przewodniczący

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

7

ŻUKOWSKA

Katarzyna Joanna

Zastępca Przewodniczącego

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

7

Adams

Ewa

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

7

Banaś-Wanagiel

Małgorzata

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

7

FRĄCKOWIAK

Klaudia Maria

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

7

JĘDRZEJEWSKA

Alicja Ewa

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

7

Czekajewska

Maria Teresa

Przewodniczący

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

7

MEISNEROWSKA

Jolanta Maria

Zastępca Przewodniczącego

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

7

Adams

Michał Andrzej

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

7

Kleczewska

Klaudia

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

7

Kowalczyk

Dawid Wojciech

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

7

Maciąg

Grzegorz Mirosław

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

7

Tomczyk

Izabela Małgorzata

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

8

PEŁCZYŃSKA

Marlena

Przewodniczący

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

8

OLECHNOWICZ

Jan

Zastępca Przewodniczącego

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

8

Achramowicz

Katarzyna

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

8

Boral-Szmagaj

Joanna Katarzyna

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

8

KAMIŃSKI

Jakub Dawid

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

8

MARTUSIEWICZ

Halina

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

8

MOROZ

Andrzej Zbigniew

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

8

Przepiura

Agnieszka Barbara

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

8

SOCHACKA

Ilona Edyta

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

8

Dworkiewicz

Anna Maria

Przewodniczący

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

8

Wilk

Katarzyna

Zastępca Przewodniczącego

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

8

Głowacka

Izabela Weronika

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

8

HUDANIEC

Anna

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

8

Kwaśna

Justyna

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

8

Morawiec

Dorota Teresa

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

8

Wesołowska

Monika Beata

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

9

WADZIUK

Bartosz

Przewodniczący

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

9

Rygusińska

Joanna Krystyna

Zastępca Przewodniczącego

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

9

Czekajewski

Mateusz Dariusz

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

9

LASOTA

Marzena Iwona

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

9

PALUCH

Joanna

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

9

SZALEWSKA

Wanda

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

9

TRZCIŃSKA

Danuta Bronisława

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

9

WALCZAK

Lilla

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

9

ZIEMBIŃSKA

Krystyna Maria

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

9

Szymańska-Gendek

Iwona

Przewodniczący

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

9

Kaczmarkiewicz

Dorota Ewa

Zastępca Przewodniczącego

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

9

Dąbrowska

Monika

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

9

Gorzałka

Paweł

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

9

Końska

Sylwia Małgorzata

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

9

Pietkiewicz

Krzysztof Kamil

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

9

SADY

Remigiusz Zdzisław

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

10

KUJAWKA

Urszula Joanna

Przewodniczący

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

10

HABRAT

Milena

Zastępca Przewodniczącego

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

10

CIESIELSKA

Żaklina

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

10

DURMIŃSKA

Elżbieta Walentyna

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

10

Kaczmarkiewicz

Justyna Dominika

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

10

Michałowska

Anna

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

10

Rompało

Agnieszka Teresa

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

10

SOROKO

Justyna Irena

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

10

WASZKIEL

Henryk

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

10

WOLIŃSKA

Aniela

Przewodniczący

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

10

Wojciechowska

Krystyna Aniela

Zastępca Przewodniczącego

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

10

Kurowska

Ewelina

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

10

Nowik

Joanna

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

10

Potoczna

Agata

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

10

Stasiak

Marek Karol

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

10

Walenciej

Monika

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

10

Wyrzykowska

Joanna Beata

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

11

Wilkoń

Magdalena Anna

Przewodniczący

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

11

Skibińska

Katarzyna Patrycja

Zastępca Przewodniczącego

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

11

Andrykowska-Wilga

Nela Katarzyna

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

11

Chojnicka

Jolanta

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

11

Dziewidek

Paweł

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

11

Fiedorowicz

Karolina Alina

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

11

Kołosowska

Kinga Elżbieta

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

11

Szulkowska

Edyta Sylwia

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

11

RATAJCZYK

Monika Maria

Przewodniczący

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

11

SAUTER

Mirosław Bartosz

Zastępca Przewodniczącego

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

11

BARTOSIEWICZ

Zofia

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

11

Kaczmarkiewicz

Helena

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

11

KOTOWICZ

Joanna

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

11

Kowalska

Marcelina Genowefa

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

11

PISZCZ

Marzena Bożena

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

12

KREFFT

Joanna Alina

Przewodniczący

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

12

HAJDUKIEWICZ

Anna Małgorzata

Zastępca Przewodniczącego

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

12

CISZEWSKA

Helena Renata

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

12

Nowak

Adrian

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

12

RADZIUSZ

Alina

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

12

RYCHLIK

Daniel Konrad

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

12

Zadrożna

Anna

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

12

Krefft

Janina

Przewodniczący

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

12

Skibiński

Karol Krzysztof

Zastępca Przewodniczącego

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

12

Filinowicz

Anna Maria

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

12

KAROW

Grzegorz Maks

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

12

Pawłowski

Łukasz

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

12

Wichowska

Izabela

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

12

Wojciechowski

Stanisław

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

12

Zbożnik

Justyna Magdalena

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

13

SZCZEPAŃSKA

Krystyna Marta

Przewodniczący

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

13

JAGIEŁA

Paula

Zastępca Przewodniczącego

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

13

Diak

Małgorzata

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

13

HABASIŃSKA

Agnieszka Sylwia

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

13

KALINOWSKA

Barbara

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

13

Kobus

Aniela

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

13

MENDEL

Magdalena Angelika

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

13

Łaszczewski

Andrzej Jan

Przewodniczący

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

13

Błaszczyk

Halina

Zastępca Przewodniczącego

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

13

Bieńko

Robert

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

13

Brodziński

Artur

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

13

Kapuścińska

Jolanta Alicja

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

13

Kowalczyk

Justyna Elżbieta

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

13

MELNYCZOK

Alicja Agata

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

13

Ulikowska

Kamila Joanna

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

14

Terlecki

Eugeniusz Krzysztof

Przewodniczący

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

14

ŚWIĄTCZAK

Dominik Stanisław

Zastępca Przewodniczącego

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

14

JANDA

Zofia Elżbieta

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

14

KISZKIELEWICZ

Bogusława

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

14

Michalska

Joanna

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

14

SIKORA

Irena Zofia

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

14

WYRZYKOWSKA

Daria Anna

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

14

WYRZYKOWSKA

Magdalena Elwira

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

14

Jasyk

Tomasz Edward

Przewodniczący

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

14

Wyrzykowska

Ewa Mariola

Zastępca Przewodniczącego

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

14

Dudzik

Katarzyna

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

14

Gaworzewska

Monika

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

14

Łaszczewska

Anna Maria

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

14

Nowicki

Stefan Wojciech

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

14

Pawłowska

Magdalena

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

14

Wiśniewski

Przemysław

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

14

Wyrzykowska

Stefania

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

15

Radlińska

Anna

Przewodniczący

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

15

STERKOWICZ

Joanna Agnieszka

Zastępca Przewodniczącego

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

15

DULAK

Piotr

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

15

Prokocim

Justyna

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

15

PUCHALSKA

Elżbieta

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

15

SUWALSKA

Dorota

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

15

TOBISZEWSKA

Anna Maria

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

15

WRONKA

Jolanta Alina

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

15

Szpejda

Barbara Ewelina

Przewodniczący

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

15

WOJCIECHOWSKA

Magdalena

Zastępca Przewodniczącego

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

15

Dżus

Marcelina

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

15

Grochowska

Marta

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

15

Grochowski

Łukasz

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

15

Gudowicz

Grzegorz Henryk

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

15

Stosio

Karolina

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

16

Lisowska

Agnieszka Joanna

Przewodniczący

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

16

Brzeźniakiewicz

Agnieszka Krystyna

Zastępca Przewodniczącego

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

16

KISZKIELEWICZ

Krzysztof Witold

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

16

Makiej

Katarzyna Alina

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

16

Wilga

Aleksandra

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

16

WNOROWSKA

Dorota Anna

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

16

Trocha

Adam Jan

Przewodniczący

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

16

Wolszczak

Aleksandra Katarzyna

Zastępca Przewodniczącego

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

16

Antonowicz

Anna

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

16

Kasprzycka

Alina

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

16

KUCHARSKI

Cezary

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

16

Szczechowiak

Irena Magdalena

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

gm. Kalisz Pomorski

1

Bargieł

Anna

Przewodniczący

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

1

Maras

Maria

Zastępca Przewodniczącego

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

1

Chlebek

Mariola

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

1

Klimczak-Kaczka

Justyna Anna

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

1

Lisiewicz

Angelika

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

1

Mazur

Monika Ewelina

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

1

Miśkiewicz

Józef Krzysztof

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

1

Pęder

Renata Beata

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

1

Tomaszewska

Emilia

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

1

Dobosz

Agnieszka

Przewodniczący

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

1

Orzechowska

Martyna Maria

Zastępca Przewodniczącego

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

1

Banasiak

Jagoda Zuzanna

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

1

Bargieł

Maria Barbara

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

1

Czarnojan

Anna

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

1

Czarnojan

Weronika

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

1

Mozal

Alicja

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

1

Nowotczyńska

Wanda Zofia

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

1

Ratajczak

Alicja Aleksandra

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

2

Araś

Krystyna Wanda

Przewodniczący

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

2

Kędzierska

Dorota

Zastępca Przewodniczącego

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

2

Głębocka

Joanna

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

2

Góralska

Sabina Marzena

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

2

Gustaw

Ewa

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

2

Kranc

Ewa

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

2

Pawłowska

Małgorzata Marcelina

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

2

Ratajczak

Marcin

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

2

Rutkowski

Mateusz

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

2

Maślak

Agnieszka Katarzyna

Przewodniczący

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

2

Kabs

Marta Joanna

Zastępca Przewodniczącego

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

2

Bukała

Ewa

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

2

Kawalec

Justyna Barbara

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

2

Labuda-Rulewicz

Ludwika

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

2

Łopatka

Kinga

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

2

Makowska

Aleksandra Paulina

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

2

Popielarczyk

Anna

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

2

Woźniak

Ewelina

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

3

Popielarczyk

Kamil

Przewodniczący

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

3

Strzelecka

Ewelina

Zastępca Przewodniczącego

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

3

Kędzierska

Patrycja

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

3

Kozłowska

Jadwiga

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

3

Maciejak

Małgorzata

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

3

Semeniuk

Julia

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

3

Skonieczko

Helena

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

3

Trojnar

Anna Teresa

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

3

Wójcik

Iwona Renata

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

3

Car

Barbara

Przewodniczący

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

3

Sikora

Monika Justyna

Zastępca Przewodniczącego

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

3

Car

Katarzyna

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

3

Jedynowicz

Dorota

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

3

Mazur

Krystyna Ewa

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

3

Miśkiewicz

Jadwiga

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

3

Niezgoda

Anna

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

3

Pawliczek

Aneta

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

3

Zbytek

Lidia Marianna

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

4

Kadłubowska

Danuta Krystyna

Przewodniczący

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

4

Dębska

Agnieszka Aleksandra

Zastępca Przewodniczącego

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

4

Hurka

Jowita Katarzyna

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

4

Jadwiżyc

Ewa

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

4

Kasielska

Józefa

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

4

Kwaśniewska

Anna

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

4

Mielczarek

Zdzisław

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

4

Romanowska

Beata

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

4

Włodarek

Bożena

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

4

Bejnarowicz

Magdalena

Przewodniczący

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

4

Osiński

Radosław

Zastępca Przewodniczącego

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

4

Korczyk

Danuta Jadwiga

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

4

Magac

Joanna Katarzyna

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

4

Moń

Renata

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

4

Piróg

Ilona

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

4

Pomagalska

Kamila Anna

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

4

Tłuścik

Krystyna Janina

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

4

Wołowiec

Agnieszka

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

5

Stodulska

Bogumiła

Przewodniczący

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

5

Błażewicz

Marzena

Zastępca Przewodniczącego

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

5

Bejnarowicz

Dominika

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

5

Bury

Wioletta

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

5

Krupieńko

Anna Brygida

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

5

Mielczarek

Marianna

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

5

Nowotczyńska

Magdalena

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

5

Rocławski

Grzegorz

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

5

Wyrzykowska

Izabela

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

5

Gardzińska

Wioletta Anna

Przewodniczący

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

5

Janus

Mateusz Paweł

Zastępca Przewodniczącego

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

5

Dowżycka

Małgorzata

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

5

Korczyk

Helena Krystyna

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

5

Kuriata

Teresa

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

5

Michalicka

Katarzyna

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

5

Nanaszko

Anna Magdalena

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

5

Rękawek

Teresa Wiesława

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

5

Rzeszuto

Patrycja

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

6

Kłosowski

Benedykt Joachim

Przewodniczący

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

6

Szczęsna

Iwona

Zastępca Przewodniczącego

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

6

Gardzińska

Stanisława

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

6

Kalita

Małgorzata Jolanta

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

6

Krupińska

Barbara Mariola

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

6

Leszczyńska

Anna Marta

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

6

Lisiewicz

Edyta

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

6

Mazur

Jolanta Zdzisława

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

6

Tomaszewska

Ewa

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

6

Dybner

Małgorzata

Przewodniczący

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

6

Morenko

Jolanta Anna

Zastępca Przewodniczącego

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

6

Gwiaździńska

Iwona

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

6

Krymowska

Alicja Zuzanna

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

6

Marcinkowska

Agnieszka

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

6

Misiura

Zenon Zdzisław

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

6

Pomagalska

Barbara

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

6

Rękawek

Aleksandra

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

6

Susz

Monika

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

gm. Wierzchowo

1

Suchońska

Elżbieta

Przewodniczący

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

1

Borowiec

Barbara

Zastępca Przewodniczącego

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

1

Duszyńska

Jolanta

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

1

Garboś

Edyta Paulina

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

1

Katra

Aneta

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

1

Katrycz

Wioletta

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

1

Maksanta

Marzena

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

1

Sudoł

Anna

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

1

Bołdysz

Iwona

Przewodniczący

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

1

Frydrych

Renata Jadwiga

Zastępca Przewodniczącego

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

1

Augustowska

Małgorzata

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

1

Gawlik

Anna Magdalena

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

1

Jakubowska

Anna

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

1

Kuzio

Aleksandra Maria

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

1

Ogorzałek

Anna Wioletta

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

1

Trela-Milczarek

Marlena

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

2

Drozdowicz

Mieczysław

Przewodniczący

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

2

Słomińska-Kopeć

Agnieszka

Zastępca Przewodniczącego

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

2

Andrysiak

Małgorzata

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

2

Fedro

Cezary Adam

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

2

Konieczna

Violeta

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

2

Kwiatecka

Joanna

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

2

Mikityszyn

Agnieszka

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

2

Suchońska

Joanna Elżbieta

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

2

Zalewska

Bożena Maria

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

2

Stupak

Anna Barbara

Przewodniczący

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

2

Stec

Agnieszka

Zastępca Przewodniczącego

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

2

Karpa

Mirella Barbara

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

2

Lewkowicz

Ewa

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

2

Mirowska

Żaneta Marzena

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

2

Pilarczyk

Ewa

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

2

Piórkowski

Sylwester Józef

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

2

Ryder

Stefan

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

2

Ryźlak

Natalia

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

3

Lew

Urszula

Przewodniczący

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

3

Rębiś

Krystyna Danuta

Zastępca Przewodniczącego

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

3

Augustyniak

Katarzyna

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

3

Choim

Bożena Teresa

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

3

Doroszuk

Barbara

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

3

Kałandyk

Olga Maria

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

3

Kozłowski

Ryszard

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

3

Szczerbala

Grażyna Halina

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

3

Woźniak

Marzenna

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

3

Wasiutek

Adam

Przewodniczący

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

3

Wójcik

Maria

Zastępca Przewodniczącego

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

3

Czechowicz

Marzenna Maria

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

3

Fedro

Katarzyna

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

3

Huber-Cwynar

Anna

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

3

Kawalec

Maria

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

3

Pilarczyk

Lidia Ewa

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

3

Szłapak

Beata

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

3

Wójtowicz

Marlena

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

4

Sadowska

Beata

Przewodniczący

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

4

Dzieciątkowska

Agnieszka

Zastępca Przewodniczącego

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

4

Michalska

Renata Mariola

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

4

Młodzianowska

Sylwia

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

4

Możdżeń

Wiktoria Stanisława

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

4

Pańcyk

Wiktoria

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

4

Retkowska

Anna Jadwiga

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

4

Zwierzyńska

Ewa Bogusława

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

4

Żegiestowska

Klaudia

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

4

Szczecińska

Katarzyna

Przewodniczący

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

4

Mikityszyn

Piotr

Zastępca Przewodniczącego

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

4

Cymborski

Roman

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

4

Karasińska

Hanna

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

4

Kasprzycki

Zbigniew

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

4

Łydzińska

Anna

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

4

Matacz

Jadwiga

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

4

Nalazek

Emilia

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

5

Kruk

Ewa

Przewodniczący

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

5

Ekiert

Elżbieta

Zastępca Przewodniczącego

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

5

Cegielska

Judyta

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

5

Karasińska

Barbara Marzena

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

5

Skrętkowicz

Stanisław

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

5

Stefan

Halina Teresa

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

5

Bogdańska

Teresa

Przewodniczący

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

5

Krawczak

Agnieszka

Zastępca Przewodniczącego

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

5

Bonna-Kwiatkowska

Karolina

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

5

Mackiewicz

Henryka

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

5

Sadowska

Maria

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

5

Zjawiona

Renata

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

gm. Złocieniec

1

Adrianowska

Jadwiga

Przewodniczący

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

1

Kuprowska

Aleksandra Marta

Zastępca Przewodniczącego

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

1

Burak

Krzysztof Andrzej

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

1

Kopka

Dagmara

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

1

Korol

Andrzej

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

1

Kubacka

Anita Barbara

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

1

Skupień

Halina

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

1

Stoiński

Ryszard

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

1

Swęd

Joanna Angelika

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

1

Tyma

Magdalena Izabela

Przewodniczący

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

1

Turowska

Anna

Zastępca Przewodniczącego

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

1

Bałdyga

Marek

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

1

Chalimoniuk

Jadwiga

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

1

Jung

Małgorzata Jadwiga

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

1

Książek

Alicja

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

1

Miłasz

Ewa Teresa

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

1

Suchoripa

Bożenna

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

2

Bielak

Barbara

Przewodniczący

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

2

Stanek

Dorota

Zastępca Przewodniczącego

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

2

Aszyk

Alicja

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

2

Bielak

Elżbieta

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

2

Hawrasz

Jolanta

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

2

Nowicka

Agnieszka

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

2

Oberda

Grzegorz

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

2

Szczecińska

Wioleta Maria

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

2

Śliwińska

Danuta

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

2

Skupień

Marian

Przewodniczący

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

2

Bielicka

Jadwiga Teresa

Zastępca Przewodniczącego

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

2

Balińska

Anita Olga

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

2

Cygiel

Ewa

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

2

Jaśkiewicz

Karolina Danuta

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

2

Łącka

Izabela

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

2

Nowicka

Patrycja

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

2

Pieprzak

Adriana Marcelina

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

2

Rutkowska

Marika Beata

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

3

Antczak

Jadwiga

Przewodniczący

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

3

Kuc

Andrzej

Zastępca Przewodniczącego

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

3

Dzik

Tomasz

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

3

Frankowski

Remigiusz

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

3

Hirniak

Monika

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

3

Jędrzejewska

Alicja

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

3

Książek

Marta

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

3

Stoińska

Edyta Magdalena

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

3

Woszczek

Beata

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

3

Lipska

Gabriela Edyta

Przewodniczący

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

3

Dobrzycka

Teresa

Zastępca Przewodniczącego

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

3

Balińska

Bożena

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

3

Łuczkowska

Barbara

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

3

Milcz

Mariola Zofia

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

3

Oberda

Jakub

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

3

Padewska

Magdalena Olga

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

3

Woldanowski

Piotr

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

3

Ziomko

Danuta

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

4

Skazińska

Elżbieta

Przewodniczący

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

4

Brzozowska

Hanka Elżbieta

Zastępca Przewodniczącego

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

4

Bańkowska

Krystyna

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

4

Krawczyk

Szymon Jan

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

4

Król

Grażyna

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

4

Macel

Elżbieta

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

4

Pawłowicz

Jakub

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

4

Szyszczakiewicz

Maria

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

4

Skraba

Iwona Helena

Przewodniczący

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

4

Hurka

Anna

Zastępca Przewodniczącego

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

4

Braun

Jolanta Violetta

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

4

Chrzanowska

Grażyna

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

4

Gąsowska

Anna

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

4

Jędrzejczak

Michał Szczepan

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

4

Ostrowski

Ireneusz Andrzej

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

4

Świercz

Beata Teresa

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

4

Ziniewicz

Agnieszka

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

5

Komorowski

Adam

Przewodniczący

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

5

Daćko

Andrzej Władysław

Zastępca Przewodniczącego

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

5

Czyszczoń

Anna

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

5

Jung

Dorota

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

5

Kubacka

Monika Anna

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

5

Mazur

Roman

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

5

Padjasek

Olga Maria

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

5

Sabat

Joanna

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

5

Szynter

Aneta

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

5

Nowak

Joanna Grażyna

Przewodniczący

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

5

Przywarta

Kamila Anna

Zastępca Przewodniczącego

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

5

Kubacka

Anna

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

5

Kunasz

Małgorzata

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

5

Maciąg

Weronika Teresa

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

5

Szreta

Anna

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

5

Szynter

Sylwia Maria

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

5

Tabaka

Irena

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

6

Śliwińska

Krystyna Wiktoria

Przewodniczący

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

6

Gałek

Teresa

Zastępca Przewodniczącego

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

6

Dudek

Justyna

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

6

Flis

Krystyna Teresa

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

6

Kacprzyk

Elżbieta Teresa

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

6

Łakocki

Józef Antoni

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

6

Nowak

Justyna Barbara

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

6

Oleksińska

Małgorzata

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

6

Walkowiak

Danuta

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

6

Potoła

Maria

Przewodniczący

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

6

Zaremba

Elżbieta

Zastępca Przewodniczącego

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

6

Bartoszek

Sylwia

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

6

Cieszkowska

Ewelina

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

6

Krochmal

Karolina

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

6

Maciąg

Katarzyna

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

6

Mączka

Katarzyna Anna

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

6

Przekadziński

Łukasz Piotr

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

6

Turek

Agnieszka Barbara

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

7

Nowak

Konrad

Przewodniczący

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

7

Tabaka

Anna

Zastępca Przewodniczącego

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

7

Bochyńska

Barbara Helena

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

7

Dąbrowska

Sylwia

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

7

Dera

Ewa Katarzyna

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

7

Kalińska

Agnieszka

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

7

Kaliszuk

Agata Anna

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

7

Pilipiec

Izabela Monika

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

7

Śmietanka

Maria Teresa

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

7

Komorowska

Małgorzata

Przewodniczący

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

7

Antoniewicz

Lidia Małgorzata

Zastępca Przewodniczącego

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

7

Dudek

Weronika

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

7

Frukacz

Arleta

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

7

Juszczyszyn

Eugenia

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

7

Krzemińska

Wioletta

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

7

Likas

Aleksandra

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

7

Popławska

Renata Beata

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

7

Wiszniewska

Violetta Joanna

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

8

Zwodzińska

Lilia Aleksandra

Przewodniczący

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

8

Kulik

Wojciech

Zastępca Przewodniczącego

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

8

Bąk

Urszula

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

8

Janiszewska

Danuta Zofia

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

8

Macur

Edyta

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

8

Mendel

Małgorzata Agnieszka

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

8

Pawłowicz

Justyna

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

8

Reszka

Aneta

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

8

Soroka

Anna

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

8

Smolak

Robert

Przewodniczący

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

8

Zienkiewicz

Marcela

Zastępca Przewodniczącego

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

8

Jaślarz

Natalia Anna

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

8

Karczewska

Diana Celina

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

8

Sobolewska

Justyna

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

8

Statkowska-Sidło

Anna Alicja

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

8

Zielnica

Małgorzata

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

8

Zyśk

Karolina

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

9

Strug

Marzena

Przewodniczący

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

9

Pękalska

Wiesława Małgorzata

Zastępca Przewodniczącego

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

9

Dalmata

Katarzyna

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

9

Jabłoński

Paweł

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

9

Krawczyk

Ewa Barbara

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

9

Kuzio

Alina Regina

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

9

Kwolik

Edyta

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

9

Stawecka

Agnieszka Monika

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

9

Tabaka

Dorota

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

9

Wiśniewska

Marcela

Przewodniczący

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

9

Gaczyński

Sylwester

Zastępca Przewodniczącego

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

9

Borowska

Karolina

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

9

Cębrowska

Sandra

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

9

Głowacka

Aneta Agnieszka

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

9

Kuwałek

Karolina Justyna

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

9

Misiun-Bednarska

Iwona

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

9

Pasiński

Tomasz

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

10

Kwiatkowski

Kazimierz Ignacy

Przewodniczący

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

10

Purgał

Jan Zbigniew

Zastępca Przewodniczącego

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

10

Chrzanowska

Anna Maria

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

10

Czmielewska

Marzena

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

10

Juszkiewicz

Malwina

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

10

Pawłowicz

Jagoda

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

10

Rychlik

Kamil Mikołaj

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

10

Sobczak

Adriana Anna

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

10

Stasiak

Czesław

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

10

Chromińska

Małgorzata Anita

Przewodniczący

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

10

Skrzeczewska

Justyna Agnieszka

Zastępca Przewodniczącego

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

10

Aszyk

Robert

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

10

Stempniewska

Monika Maria

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

10

Strzelczak

Irena

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

10

Trzciniecka

Ewa

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

10

Wołyniec

Filip

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

11

Flis

Szymon

Przewodniczący

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

11

Sinderman

Paweł

Zastępca Przewodniczącego

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

11

Chromiński

Piotr Marek

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

11

Jaworska

Edyta

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

11

Kmiecik

Jerzy

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

11

Krawczyk

Ewa Maria

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

11

Kuropatnicki

Sebastian Mikołaj

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

11

Laskowski

Ariel Sylwester

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

11

Stempniewska

Monika Joanna

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

11

Moraś

Leon

Przewodniczący

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

11

Krzoska

Joanna Edyta

Zastępca Przewodniczącego

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

11

Czerepaniak

Tadeusz

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

11

Flis

Agnieszka

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

11

Kaźmierowicz

Michał

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

11

Kielniacz

Katarzyna Anna

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

11

Kmiecik

Barbara

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

11

Laskowska

Andżelika Kinga

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

12

Szczeciński

Dawid

Przewodniczący

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

12

Borysiewicz

Ryszard Franciszek

Zastępca Przewodniczącego

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

12

Antosik

Kinga

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

12

Brzozowska

Aneta

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

12

Kołodziej

Lucyna Maria

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

12

Kruszewski

Kazimierz Jerzy

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

12

Lewandowska

Kamila

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

12

Machała

Natalia Aleksandra

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

12

Stanek

Marta Agnieszka

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

12

Karbowiak

Renata

Przewodniczący

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

12

Klimczyk

Halina

Zastępca Przewodniczącego

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

12

Kapka

Justyna

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

12

Krawczyk

Kornelia Weronika

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

12

Leśniewski

Piotr

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

12

Sołtys

Bożena

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

12

Stasieluk

Sylwia Anna

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

13

Szymańska

Kamila Anna

Przewodniczący

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

13

Kot

Anna Irena

Zastępca Przewodniczącego

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

13

Kocoł

Danuta

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

13

Kuchto

Teresa

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

13

Kwolik

Adam

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

13

Makowska

Małgorzata

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

13

Migielicz

Katarzyna

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

13

Sinderman

Monika

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

13

Sinderman

Teresa

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

13

Śmieszko

Marzena

Przewodniczący

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

13

Swęd

Weronika

Zastępca Przewodniczącego

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

13

Grzelak

Edward

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

13

Kuchto

Tadeusz

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

13

Lulko

Barbara Helena

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

13

Nowacki

Łukasz

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

13

Próchnicka

Mirosława Aleksandra

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

13

Wyszomirska

Czesława

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

14

Wujków

Edward

Przewodniczący

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

14

Jasińska-Radzewicz

Edyta Joanna

Zastępca Przewodniczącego

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

14

Gniffke

Irena Józefa

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

14

Kmiecik

Monika Małgorzata

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

14

Krochmal

Maria Elżbieta

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

14

Lach-Kubat

Renata Agnieszka

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

14

Małek

Aleksandra Maria

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

14

Olesiak

Joanna Marzena

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

14

Śliwka

Tomasz

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

14

Porazińska-Kowalczyk

Dorota

Przewodniczący

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

14

Nowakowska

Renata

Zastępca Przewodniczącego

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

14

Buca

Sylwia Karolina

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

14

Dykier

Zbigniew

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

14

Grabowska

Ewa Jolanta

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

14

Grugel

Jadwiga Teresa

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

14

Kot

Paweł

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

14

Rapacz

Jacek

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

14

Stawicka

Katarzyna

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

15

Danilewicz

Mieczysław

Przewodniczący

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

15

Kaczmar-Witczak

Anna

Zastępca Przewodniczącego

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

15

Ciesiński

Adam

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

15

Ciesiński

Robert

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

15

Grabowska

Marlena Aneta

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

15

Malasiewicz

Joanna Małgorzata

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

15

Przywarska

Dorota

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

15

Ziomko

Marta

Członek

ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

15

Błachuta

Krystyna

Przewodniczący

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

15

Stanisławczyk

Elżbieta Zdzisława

Zastępca Przewodniczącego

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

15

Białek

Małgorzata Elżbieta

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

15

Chacia

Maria Halina

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

15

Janiszewska

Agnieszka

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

15

Kochańczyk

Krystyna

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

15

Nałęcz

Katarzyna Ewa

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

15

Żurek

Dorota

Członek

ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto