Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

W sobotę odbył się ostatni turniej KTP CUP, a niedziela to turniej Błękitni Cup

 • Napisane przez  Erwin Biegajło
W sobotę odbył się ostatni turniej KTP CUP, a niedziela to turniej Błękitni Cup

W sobotę 24 lutego rozegrany został trzeci i zarazem ostatni turniej z cyklu KTP CUP 2018. Tym razem rywalizowali chłopcy z rocznika 2007. Do zawodów przystąpiło 12 drużyn w tym dwa z Irasa Czaplinek.

W pierwszej fazie rozgrywek zespoły zostały podzielne na dwie grupy po 6 drużyn, w której łącznie rozegrano 30 spotkań. W drugiej fazie dwa pierwsze zespoły z obu grup zagrały w finale A, kolejne dwa w finale B i dwa ostatnie w finale C.

Właśnie w tym ostatni zagrały oba zespoły z Irasa Czaplinek. Iras II w tej rundzie zdobył I miejsce a Iras I uplasował się na miejscu czwartym.

Finał B wygrała drużyna z Arkonii Szczecin a finał A i zarazem cały turniej KTP CUP drużyna Juniora Police. Na drugim miejscu znalazł się Orzeł 2010 Wałcz, a na najniższym miejscu „pudła” uplasował się zespół Sokoła Pyrzyce.

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Filip Białobrzeski z Juniora Police. Statuetkę dla najlepszego bramkarza zdobył Krystian Guzielak z Arkonii Szczecin, a królem strzelców z 9 trafieniami został Gabriel Flejter z Juniora Police.

Wszystkie drużyny otrzymały puchary, a każdy z uczestników turnieju otrzymał pamiątkowy dypolm. Ponadto każdy z trenerów otrzymał mały upominek. Nagrody w imieniu KS Iras Czaplinek wręczał członek zarządu Waldemar Chrzanowski oraz Erwin Biegajło.

Z tego miejsca dziękujemy wszystkim tym , którzy zaangażowali się i pomogli w przeprowadzeniu tego turnieju i dwóch poprzednich. Serdeczne podziękowania kierujemy również dla Gminy Czaplinek, która zawsze chętnie włącza się we współorganizowanie z nami wszelkich zawodów. Nie sposób oczywiście pominąć naszego głównego sponsora firmę Kabel-Technik Polska. To dzięki niej graliśmy i bawiliśmy się przez trzy kolejne weekendy.

Końcowa klasyfikacja turnieju KTP CUP w roczniku 2007:

 1. JUNIOR POLICE
 2. ORZEŁ 2010 WAŁCZ
 3. SOKÓŁ PYRZYCE
 4. SPARTA GRYFICE
 5. ARKONIA SZCZECIN
 6. OLIMP ZŁOCIENIEC
 7. AP DRAWSKO POMORSKIE
 8. AP SZCZECINEK
 9. KS IRAS CZAPLINEK II
 10. UKS CHROBRY DRZONOWO
 11. AP TECHNIK ŚWIDWIN
 12. KS IRAS CZAPLINEK I

Dzień później, bo w niedzielę 25 lutego w Stargardzie odbył się turniej Błękitni Cup. Do rywalizacji przystąpiło 10 zespołów z rocznika 2005. Świetnie spisali się podopieczni Krzysztofa Bołdysza z Irasa Czaplinek. Podczas całego turnieju nie przegrali żadnego spotkania. W fazie grupowej wygrali trzy spotkania i jedno zremisowali. W półfinale zmierzyli się z Chemikiem Police, z którym wygrali dopiero po rzutach karnych 1:1  (4:3 k).  W finale Iras zmierzył się z drużyną Błękitnych Stargard II i wygrał ten mecz 1:0 zapweniając sobie I miejsce w turnieju! Najlepszym bramkarzem turnieju został Oliwier Biegajło – KS Iras Czaplinek.

Wyniki w poszczególnych meczach:

 1. Iras Czaplinek – Błękitni Stargard II   3-0
 2. Iras Czaplinek – Żaki Szczecin              1-1
 3. Iras Czaplinek – Champion Gryfino    3-1
 4. Iras Czaplinek – Salos Szczecin            2-0

Półfinał

 • Iras Czaplinek – Chemik Police            1:1 (4:3 k)

Finał

 • Iras Czaplinek – Błękitni Stargard II    1:0

W drużynie IRASA zagrali:

 1. Oliwier Biegajło
 2. Szymon Makuch
 3. Szymon Rogowski
 4. Filip Smuga
 5. Olgierd Masłowski
 6. Jakub Kieszkowski
 7. Jan Kaczmarek
 8. Jan Rachuta

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej