Advertisement
AMAZON

Zapraszamy do podzielenia się przepisami na potrawy. Powiat wyda z nich książkę

  • Napisane przez  Starostwo Powiatowe
Zapraszamy do podzielenia się przepisami na potrawy. Powiat wyda z nich książkę

Powiat Drawski pozyskał środki finansowe w wysokości 37.280,00 zł z przeznaczeniem na zrealizowanie działania pn. "Powiat Drawski smakuje inaczej - organizacje działań promocyjnych w oparciu o lokalne produkty kulinarne" .
Dofinansowanie otrzymano w ramach naboru 2/2017 na przedsięwzięcie - PROMOWANIE OBSZARU LSR w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020.


W ramach działań wydana zostanie druga część publikacji „Smaki Powiatu Drawskiego" z 2013 roku - zbioru sprawdzonych przepisów na dania proste i smaczne, nadesłanych przez mieszkańców powiatu i dla niego charakterystycznych.
Powiat zaczyna zbierać przepisy do nowej książki! Jeżeli chcą Państwo podzielić się swoją popisową potrawą, należy przesłać formularz zgłoszeniowego na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tradycyjną pocztą - Starostwo Powiatowe, Wydział Rozwoju i Promocji, pl. Elizy Orzeszkowej 3, 78 - 500 Drawsko Pomorskie.
Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Wydziału Rozwoju i Promocji - Agnieszka Brzeźniakiewicz 94 36 301 81 oraz Karolina Podolska - 94 36 301 85.
Zgłoszenia przyjmowane są do końca września 2017 roku. Po upływie tego terminu organizatorzy skontaktują się z ich pomysłodawcami w celu wykonania dokumentacji fotograficznej potraw.

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto