Dzierżawa kserokopiarek - czy to korzystne rozwiązanie dla firmy?

  • Napisane przez  wroclawksero.pl
Dzierżawa kserokopiarek - czy to korzystne rozwiązanie dla firmy?

Prowadzenie firmy wiąże się ze stosunkowo sporymi wydatkami na samym początku. Oczywiście są branże, gdzie ten wkład początkowy nie musi być specjalnie duży i np. wystarczy wyłącznie komputer o niezbyt wygórowanej specyfikacji. Jednak nie oszukujmy się, w większości sytuacji będzie tak, że właściciela młodej firmy czekają wydatki na biuro, sprzęt elektroniczny oraz mnóstwo mniejszych lub większych spraw. Dzisiaj chcemy podsunąć bardzo ciekawe rozwiązanie, które może pomóc zaoszczędzić całkiem sporą kwotę na kserokopiarce, która na pewno się przyda. 

Dzierżawa lekiem na duże wydatki?

Nie da się ukryć, że drukarka w firmie jest potrzebna, tym bardziej, jeśli mamy do czynienia z działalnością, gdzie jest wielu klientów i trzeba stale drukować kolejne faktury, zestawienia, czy dokumenty do urzędów. W takim wypadku niestety standardowa drukarka za 200 - 300 złotych zdecydowanie sobie nie poradzi. Będzie drukowała wolno i zużywała niemało atramentu. Lepiej jest zdecydować się na profesjonalną kserokopiarkę laserową, która oferuje znacznie szybsze działanie, jak i zwiększoną wydajność tonerów drukujących. Jednakże w takim przypadku należy liczyć się z wydatkiem nawet kilku tysięcy złotych. 

I tutaj z pomocą przychodzą firmy, które oferują leasing kserokopiarek. W ten sposób za stosunkowo niewielką opłatę miesięczną można mieć naprawdę wysokiej jakości urządzenie, które na pewno wniesie dużo korzyści do firmy. W razie usterki można liczyć na szybką naprawę w ramach gwarancji. Nie musisz się również martwić tym, ze tusz sie skończył, bowiem dedykowany specjalista szybko go wymieni.

Czy to się naprawdę opłaca?

Za sprzęt nawet ze średniej półki trzeba zapłacić nawet kilak tysięcy złotych. W przypadku dzierżawy te koszty zaczynają się już od kilkudziesięciu złotych za miesiąc i na dodatek, można je wliczyć w koszty prowadzenia firmy. Wiele kopiarek ma naprawdę zaawansowane funkcje, dzięki temu za jednym razem możesz kompleksowo wyposażyć swoje biuro w urządzenie, które bez większych problemów zaspokoi potrzeby w zakresie drukowania, faksowania, czy kopiowania dokumentów. Jeśli więc nie chcemy wydawać sporych kwot na początku prowadzenia działalności, to zdecydowanie warto jest opcję dzierżawy rozważyć, bo oszczędności widać w zasadzie od razu. 

Intermarche Drawsko
loading...

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto