Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Farsa na meczu Sokoła Suliszewo i Santosa Kłębowiec. Na szczęście Sokół wygrywa 2:1

  • Napisane przez  Marcin Karow
Farsa na meczu Sokoła Suliszewo i Santosa Kłębowiec. Na szczęście Sokół wygrywa 2:1

Wynik ten jednak najprawdopodobniej nie będzie miał żadnego znaczenia, bo Koszaliński Związek Piłki Nożnej zweryfikuje go jako walkower 0:3 na korzyść Sokoła Suliszewo z powodu wystąpienia w drużynie gospodarzy nieuprawnionych do gry zawodników - zapowiada drużyna Sokoła. 

-Niemiła niespodzianka czekała na nas już po przyjeździe do Wałcza, gdzie rozgrywane było to spotkanie. Gospodarz zawodów oznajmił, że nie będziemy mieli dostępu do szatni - ostatecznie po interwencji sędziego klucz do szatni się znalazł. Po rozpoczęciu meczu jako pierwsi bramkę zdobyliśmy my, jednak wszelkie przypuszczenia co do przebiegu meczu okazały się nietrafne. Nie chcę w tym miejscu ujmować innym rywalom, ale Santos (choć nie wiem jak poprawnie określić tę drużynę) zaprezentował umiejętności jakich chyba nigdy ich w wykonaniu nie widzieliśmy, a i okazali umiejętności większe niż połowa stawki w lidze - zero chaotycznej gry, rozgrywanie piłką od swojej bramki, nikt z oglądających ten mecz nie pomyślałby nawet, że drużyna ta ma zerowy dorobek punktowy i często wyniki meczów z jej udziałem są dwucyfrowe.

Taki poziom gry gospodarzy w połączeniu ze słabą dyspozycją Sokoła dał bardzo wyrównany i zacięty mecz. Jednak wszystko wyjaśniło się w przerwie - gdy podane zostały numery zawodników, których chcemy sprawdzić na ławce rezerwowych gospodarzy doszło do wielkiego zamieszania - korygowania protokołu meczowego, kłótnie i co najśmieszniejsze: wymiany koszulkami, którą widzieliśmy zarówno by jak i trójka sędziowska. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Sokoła Suliszewo, a po zakończeniu spotkaniu okazało się, że wyznaczeni zawodnicy nie posiadają wymaganych dokumentów, na meczu nie było obecnej opieki medycznej, a członkowie sztabu gospodarzy są pod wpływem alkoholu...

Oczywiście klub zostanie ukarany walkowerem i co bardzo możliwe wysoką karą finansową. Gdy tylko podany zostanie oficjalny komunikat związku piłkarskiego poinformujemy o tym.

Dziękujemy licznie zgromadzonym w Wałczu kibicom Sokoła Suliszewo i już teraz zapraszamy na niedzielne popołudnie na boisko w Suliszewie, gdzie o godzinie 13:00 podejmiemy KS Dzikowo !

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej