Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Porozumienie o współpracy pomiędzy CSWL Drawsko a Starostwem Stargardzkim

  • Napisane przez  Inf. CSWL Drawsko, Starostwo Stargardzkie
Fot. CSWL Drawsko Fot. CSWL Drawsko

Patriotyczne wychowanie młodzieży, kształtowanie pozytywnego wizerunku i promocja służby wojskowej, wspólna organizacja uroczystości – to tylko kilka z wielu zobowiązań zawartych w porozumieniu o współpracy między Powiatem Stargardzkim a Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych Drawsko. Dokument podpisano 12 kwietnia w starostwie.

- Wydarzenie jest przypieczętowaniem dotychczasowej współpracy. Razem z pułkownikiem Gmurskim doszliśmy do wniosku, że realizujemy wiele działań, którym przyświecają te same cele – mówił Starosta Stargardzki Ireneusz Rogowski. 

Również pułkownik Marek Gmurski – Komendant CSWL Drawsko w swoim wystąpieniu zaznaczył, jak ważne jest kształtowanie patriotycznych, odpowiedzialnych za swój kraj, postaw młodych ludzi. 

2016-04-16 Porozumienie o współpracy pomiędzy CSWL Drawsko a Starostwem Stargardzkim

W uroczystości udział wzięła silna reprezentacja mundurowa – nie tylko z Polski, ale również z Ameryki oraz Kanady. Żołnierze, którzy obecnie stacjonują w naszym kraju, chętnie odpowiadali na pytania młodzieży, którą interesowały m.in. różnice między wyposażeniem i sprzętem polskim a zagranicznym, udział w misjach, a także wrażenia z pobytu w Polsce. 

Porozumienie o współpracy podpisali: płk Marek Gmurski Komendandt CSWL Drawsko, Starosta Ireneusz Rogowski oraz Wicestarosta Iwona Wiśniewska.

 

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej