Projekty z Budżetu Obywatelskiego w Złocieńcu - można głosować 

  • Napisał 
Projekty z Budżetu Obywatelskiego w Złocieńcu - można głosować 

Rozpoczęło się głosowanie na sześć projektów  zgłoszonych do  Złocienieckiego Budżetu Obywatelskiego 2016r. Głosować można tylko raz, na jeden z wybranych projektów, poprawnie wypełniając wszystkie pola ze swoimi danymi na karcie do głosowania. 

Przejdź do głosowania 

Dowiedź się więcej o projektach 

  • Wniosek Nr 1 - Wykonanie dokumentacji i projektu modułowej typowej przystani wodniackiej mogącej zostać wybudowanej nad jeziorami należącymi do gminy Złocieniec. 
  • Wniosek Nr 2 - Plaża miejska nad jeziorem Rakowo Duże w Złocieńcu 
  • Wniosek Nr 3 - Atletyczne Centrum Treningowe 
  • Wniosek Nr 4 - Osiedlowy plac rekreacji 
  • Wniosek Nr 5 - Modernizacja monitoringu miejskiego I etap 
  • Wniosek Nr 6 - Rozbudowa terenu rekreacyjnego przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Złocieńcu 

Informacja o głosowaniu  

Głosowanie nad projektami odbędzie się od 29 marca do 10 kwietnia br.. Głosowanie będzie się odbywać elektronicznie lub w formie pisemnej, przy czym głosowanie elektroniczne skończy się 10 kwietnia 2016 r. o godz. 2400, a głosowanie w formie pisemnej skończy się o w dniu 08 kwietnia 2016 r. o godz. 14:00. 

W celu umożliwienia głosowania osobom nieposiadającym dostępu do Internetu, utworzone zostaną dwa punkty głosowania w formie pisemnej: w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Złocieńcu przy ul. St. Rynek 3, w Centrum Informacji Turystycznej przy ul. St. Rynek 6 w Złocieńcu, które będą czynne w godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Złocieńcu. 

Przypominamy, że uprawnionymi do wzięcia udziału w głosowaniu są mieszkańcy gminy Złocieniec, którzy do końca roku poprzedzającego rok realizacji budżetu obywatelskiego ukończyli 18 lat i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych. 

 

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto