Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Politycznie w Drawsku Pomorskim. Zapis spotkania z byłym ministrem MON Mariuszem Błaszczakiem

  • Napisane przez  DSI
Politycznie w Drawsku Pomorskim. Zapis spotkania z byłym ministrem MON Mariuszem Błaszczakiem

Ruszyły kolejne spotkania polityków Prawa i Sprawiedliwości przed wyborami samorządowymi. W sobotę Mariusz Błaszczak spotkał się m.in. z sympatykami Prawa i Sprawiedliwości w Drawsku Pomorskim.

Trwa kampania wyborcza przed wyborami samorządowymi. Prawo i Sprawiedliwość w całej Polsce prowadzi spotkania.

W sobotę takie spotkania odbyły się w zachodniopomorskim. Mariusz Błaszczak oprócz wizyty w Drawsku Pomorskim odwiedził także Świdwin i Stargard.

W spotkaniu w Drawsku Pomorskim towarzyszyli mu politycy: m in. Joachim Brudziński, Paweł Szefernaker, Małgorzata Golińska i Czesław Hoc czy Marek Subocz.

Były minister obrony narodowej podkreślał, że wiele inwestycji zapoczątkowanych przez Prawo i Sprawiedliwość, zostało wstrzymanych, co grozi zatrzymaniem rozwoju w wielu kluczowych dla polskiej gospodarki obszarach. Mówił również o walce o samorządy oraz o roli samorządu w wychowaniu dzieci w poczuciu patriotyzmu i świadomości narodowej.

Nagranie

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej