Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Nowy dyrektor medyczny drawskiego szpitala

  • Napisane przez  DSI
Nowy dyrektor medyczny drawskiego szpitala

Szpital im. Matki Teresy z Kalkuty w Drawsku Pomorskim, prowadzony przez Grupę American Heart of Poland, powiadomił o powołaniu doktor Magdaleny Anny Nowak na stanowisko dyrektora medycznego drawskiego szpitala.

Doktor Magdalena Anna Nowak, od 2018 roku, jest związana ze szpitalem w Drawsku Pomorskim. Od 2022 roku pełni stanowisko ordynatora Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii.

Nowa dyrektor medyczna jest absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej. Nieustanne doskonalenie umiejętności to integralna część jej drogi zawodowej. Absolwentka doskonalących studiów podyplomowych Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w zakresie Medycyny Bólu. W 2023 roku uzyskała świadectwo ukończenia studiów podyplomowych z Zarządzania w podmiotach opieki zdrowotnej oraz Studiów menedżerskich na Wydziale Ekonomicznym w Szczecinie Uniwersytetu WSB Merito w Poznaniu. Aktualnie kontynuuje swoją edukację na studiach podyplomowych Master of Business Administration.

 Opinie pacjentów jasno wskazują, że doktor Magdalena Anna Nowak to człowiek z powołaniem, dba nie tylko o dobro pacjentów, ale także aktywnie wspiera stosowanie nowoczesnych terapii i promuje wysoką jakość opieki zdrowotnej. Podkreśla, że szpital powinien być dla pacjenta miejscem przyjaznym, bezpiecznym i skutecznym w diagnostyce i leczeniu.

Nowy dyrektor medyczny drawskiego szpitala

Grupa American Heart of Poland zasięgiem swojej działalności obejmuje 72% populacji Polski. Prowadzi 77 oddziałów (w tym 20 oddziałów kardiologicznych, 2 oddziały chirurgii naczyniowej, 4 ośrodki rehabilitacyjne, 22 przychodnie, punkty diagnostyczne i laboratoryjne oraz Uzdrowisko Ustroń). Należące do Grupy podmioty realizują ponad 50 tysięcy hospitalizacji rocznie.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej