Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Drawsko Pomorskie: Akcja drawskich kryminalnych i operacyjnych. Zatrzymania i wejścia do mieszkań

  • Napisane przez  asp. Karolina Żych
Drawsko Pomorskie: Akcja drawskich kryminalnych i operacyjnych. Zatrzymania i wejścia do mieszkań

Policjanci z wydziału kryminalnego drawskiej komendy zabezpieczyli ponad 113 kilogramów krajanki tytoniowej i 1550 sztuk papierosów, które nie posiadały polskich znaków skarbowych akcyzy.

Drawscy kryminalni w ciągu dwóch tygodni zatrzymali 5 osób, które posiadały nielegalną krajankę tytoniową i papierosy bez polskich znaków akcyzy skarbowej. Do 4 zdarzeń doszło na terenie Drawska Pomorskiego. Kryminalni realizując czynności udali się pod ustalone wcześniej adresy, gdzie według powziętych informacji miał znajdować się nielegalny tytoń i papierosy.

Funkcjonariusze natychmiast podjęli czynności służbowe, dokonali przeszukań, w wyniku których zabezpieczyli od czterech mieszkańców Drawska Pomorskiego łącznie blisko 7 kilogramów krajanki tytoniowej i 540 sztuk papierosów.
Do ostatniego zdarzenia doszło na terenie Połczyna Zdroju.

Drawsko Pomorskie: NIELEGALNY TYTOŃ I PAPIEROSY W RĘKACH DRAWSKICH OPERACYJNYCH

Operacyjni ustalili, gdzie mogą znajdować się znaczne ilości nielegalnego tytoniu i papierosów. Funkcjonariusze natychmiast podjęli czynności i w wyniku przeszukania w jednym z mieszkań ujawnili i zabezpieczyli od 57 – letniego mężczyzny ponad 107 kilogramów krajanki tytoniowej oraz 510 sztuk papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzowych.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej