Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Jest najlepszą zawodniczą Pogoni Szczecin. Teraz przed Natalią nowe perspektywy

  • Napisane przez  DSI
Jest najlepszą zawodniczą Pogoni Szczecin. Teraz przed Natalią nowe perspektywy

Natalia Oleszkiewicz „Olo” została wybrana najlepszą zawodniczką Pogoni Szczecin w sezonie 2022/23. Drawszczanka gra w barwach Pogoni Szczecin od 2021 roku. Napastniczka występuje w pierwszym składzie i to właśnie ona zdobyła wyróżnienie.

Do tego gdy Pogoń Szczecin zakończyła rundę jesienią na fotelu lidera Orlen Ekstraligi kobiet to właśnie najskuteczniejszą zawodniczką ligi w jesiennej rundzie okazała się drawszczanka Natalia Oleszkiewicz.

Strzeliła ona blisko jedną trzecią wszystkich goli zdobytych przez drużynę - dwanaście na łączne trzydzieści cztery. Z drugiej strony, Pogoń utrzymała solidną obronę, tracąc tylko sześć bramek, a bramkarka Anna Palińska musiała wydobyć piłkę ze swojej bramki zaledwie sześć razy.

Teraz przed Natalią kolejne wyzwanie.

Jak przekazał jej pierwszy trener w Drawsku Pomorskim Marcin Kańczugowski, Natalia właśnie została powołana do kadry narodowej Polski. Natalia jest napastniczką.

To wielkie wyzwanie przed drawszczanką. Trzymamy kciuki.

Jest najlepszą zawodniczą Pogoni Szczecin. Teraz przed Natalią nowe perspektywy

Przypomnijmy, że Natalia Oleszkiewicz zadebiutowała 5 sierpnia 2017 roku w Ekstralidze Kobiet w zespole Olimpii Szczecin. Piłkarka z Drawska Pomorskiego  swoje pierwsze kroki piłkarskie stawiała u trenera Marcina Kańczugowskiego w Orlikach a potem u Trenera Krzysztofa Kursy w Młodzikach drawskiego klubu MKS Drawa Drawsko.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej