Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Wolontariusze i sztab drawskiego finału WOŚP spotkali się przed 32. Finałem

  • Napisane przez  DSI
Fot. Adam Cygan Fot. Adam Cygan

Już prawie wszyscy na pokładzie. Tak można podsumować spotkanie sztabu i wolontariuszy drawskiego 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W poniedziałek, 8 stycznia Drawski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy #7191 zaprosił wolontariuszy na spotkanie koordynacyjne do kawiarni kinowej w Ośrodku Kultury w Drawsku Pomorskim.

W trakcie spotkania wolontariusze dowiedzieli się o wielu tematach w zakresie bezpieczeństwa, tego jak będzie wyglądał finał oraz podziału na rejony kwestowania wolontariuszy.

Mimo merytorycznego spotkania nie brakowało uśmiechu, szumu, żartów i ciekawych pomysłów.

Wolontariusze i sztab drawskiego finału WOŚP spotkali się przed 32. Finałem

32. Finał WOŚP odbędzie się 28 stycznia 2024 roku. W Drawsku Pomorskim wolontariusze będą kwestować od rana. Pojawią się także w mniejszych miejscowościach gminy.
Mottem akcji jest "Tu wszystko gra OK!". 

Finał odbędzie się w Centrum Kultury im. Eugeniusza Poniatowskiego (Kino Drawa) w godzinach 16:00-20:00. W programie między innymi: występy artystyczne, loteria fantowa, licytacje, stoisko z napojami i słodkościami oraz kiermasz.

W Drawsku Pomorskim zarejestrowanych zostało 55 wolontariuszy, ale będą oni wspierani przez dziesiątki innych osób i wolontariuszy. Drawski sztab zmienił numer i teraz są zarejestrowani pod numerem 7191. Szefem drawskiego sztabu jest Marta Wendykowska.

Wolontariusze i sztab drawskiego finału WOŚP spotkali się przed 32. Finałem

Jak podkreślają wolontariusze i sztabowcy każdy może dołączyć. Na scenie mają pojawić się artyści, a w przestrzeniach Ośrodka Kultury będą przygotowane różne animacje i pomysły.

Oprócz tego drawski sztab ma prośbę do mieszkańców o zaangażowanie się w finał. Oto ona

Mam też do was prośbę. Gorąco zachęcamy do włączenia się w organizację 32.Finału WOŚP. Każda pomoc jest mile widziana – poniżej przedstawiamy propozycje, ale każdy Wasz pomysł jest równie ważny i możliwy do realizacji:

  • ZBIERAMY PRZEDMIOTY DO ORGANIZACJI LICYTACJI, LOTERII i KERMASZU (miejsce przekazywania: Centrum Kultury w Drawsku Pomorskim ul. Dworcowa 2);

  • PRZYGOTOWUJEMY STOISKO Z CIASTAMI I NAPOJAMI – potrzebne ciasta, napoje, które będą mogły być sprzedawane uczestnikom Finału;

  • CHEMY ZORGANIZOWAĆ POCZĘSTUNEK DLA WOLONTARIUSZY - w Kawiarni Kinowej na wszystkich wolontariuszy będzie czekała gorąca herbata, ale z pewnością ucieszą się z czegoś słodkiego

  • WYSTĘPY ARTYSTYCZNE – jeśli chciałbyś zaprezentować się podczas programu artystycznego czekamy na Twoje zgłoszenie (najlepiej do 15 stycznia 2024 byśmy mogli ułożyć program)
  • WARSZTATY, ZAJĘCIA SPORTOWE I EDUKACYJNE, POKAZY, KIERMASZE RĘKODZIEŁA itp.– jeśli chciałbyś poprowadzić jakiś warsztat, zajęcia sportowe lub edukacyjne w dniu Finału, przekazać rękodzieło na kiermasz lub do licytacji – (zgłoś się do nas, najlepiej do 15 stycznia 2024 r. byśmy mogli wygospodarować miejsce i czas w harmonogramie).

  • MASZ INNY POMYSŁ ? – NIE CZEKAJ, POINFORMUJ NAS O TYM – RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!!!

Wolontariusze i sztab drawskiego finału WOŚP spotkali się przed 32. Finałem

Wszelkie zgłoszenia przyjmujemy pod nr telefonu 94 341 38 96

DSI czeka na informacje ze sztabów. Przekażcie nam je, a my chętnie powiadomimy o tym jak gra orkiestra w Kaliszu Pomorskiem, Złocieńcu, Czaplinku, Wierzchowie i Świerczynie.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej