Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Na tej drodze mieszkaniec uszkodził auto – nerwy puszczają już od tych dziur pisze

  • Napisane przez  DSI
Na tej drodze mieszkaniec uszkodził auto – nerwy puszczają już od tych dziur pisze

Po zimie na drogach pokazuje się coraz więcej dziur. Z powodu warunków pogodowych, takich jak mróz i naprzemienne rozmarzanie prowadzą do powstawania dziur w nawierzchni drogi. Efektem tego jest czasem jazda jak po torze terenowym.

Na taką sytuację skarży się kierowca z Drawska Pomorskiego. Sytuacja miała miejsce w poniedziałek na ul. Złocienieckiej praktycznie w centrum w niedalekiej odległości od Hosso. To niejedyna droga, która przysparza problemów kierowcom. 

Chciałbym się odnieść do drogi krajowej 20 i dziury znajdującej się już ponad dwa miesiące czasu. Dzisiaj miało miejsce uszkodzenie opony w moim prywatnym aucie, chciałbym się zapytać gdzie są ludzie odpowiedzialni za drogę.

Kierowca poinformował, że nie chce do takich spraw wzywać Policji bo niepotrzebnie przysporzy mundurowym dodatkowej pracy.

Ludzie którzy są odpowiedzialni za to w trybie natychmiastowym powinni coś zrobić z tym, bo to po prostu nerwy puszczają człowieka - pisze

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej