Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Najmłodsi uczniowie złocienieckiej "trójki" dołączyli do braci uczniowskiej. Relacja z uroczystości pasowania

  • Napisane przez  DSI za SP
Fot. Szkoła Podstawowa nr 3 Fot. Szkoła Podstawowa nr 3

Ważnym etapem w życiu każdego ucznia, który rozpoczyna naukę w szkole jest ślubowanie i pasowanie na ucznia. Tak było właśnie w Szkole Podstawowej nr 3 im. Żołnierza Polskiego w Złocieńcu.

24 listopada 2023r. odbyła się uroczystość pasowania. Pierwszoklasiści zaprezentowali swoje umiejętności i zdolności przed rodzicami, zaproszonymi gośćmi i społecznością szkolną. Wszystkie zadania wykonali wzorowo. Zwieńczeniem uroczystości było złożenie ślubowania i pasowanie wielką kredką przez Panią Dyrektor Małgorzatę Szcześniak.

Uczniowie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Żołnierza Polskiego w Złocieńcu z wielkim zapałem i radością rozpoczęli naukę w naszej szkole. Pilnie przygotowywali się do ŚLUBOWANIA I PASOWANIA NA UCZNIA. Wreszcie nadszedł ten dzień – informuje szkoła

Rodzice uczniów oraz zaproszeni goście: Burmistrz Miasta i Gminy Złocieniec Krzysztof Zacharzewski,  wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Złocieńcu Pani Moniką Kuczyńska – Kochana, Nina Romanowska, Małgorzata Szumlańska, Małgorzata Oleksińska z Klubu Wojskowego 2 Brygady Zmechanizowanej, Sylwia Kmiecik i Monika Stempniewska z Rady Rodziców naszej szkoły złożyli życzenia i podarowali prezenty.

Uczniów przygotowała wychowawczyni klasy Urszula Macul.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej