Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Najwięcej baterii w zebrały dzieci z IC z czaplineckiej podstawówki oraz Biedronki z przedszkola Bajkowo

  • Napisane przez  DSI
Fot. UM Czaplinek Fot. UM Czaplinek

Zakończył się konkurs na największą ilość zebranych baterii w ramach akcji ekologicznej pn. „Ekowalentynki”. 18 kwietnia Burmistrz Czaplinka odwiedził zwycięzców konkursu.

Burmistrz Czaplinka odwiedził zwycięzców konkursu zorganizowanego w ramach akcji ekologicznej pn. „Ekowalentynki” polegającego na zebraniu jak największej ilości zużytych baterii, drobnego sprzętu elektronicznego i elektrycznego.

Tytuł zwycięzcy w tym roku przypadł klasie IC w Szkole Podstawowej w Czaplinku. Zebrali oni ą 319,84 kg zużytych baterii. Tytuł zwycięzcy przypadł również grupie „Biedronek” z Niepublicznego Przedszkola „Bajkowo” w Niwce z ilością 220,14 kg.

Najwięcej baterii w zebrały dzieci z IC z czaplineckiej podstawówki oraz Biedronki z przedszkola Bajkowo

Burmistrz Czaplinka Marcin Naruszewicz podziękował wszystkim uczestnikom za udział w akcji i podkreślił, że najważniejszy w całym przedsięwzięciu jest fakt, że ten niebezpieczny odpad nie trafił do ziemi czy wody, a został selektywnie zebrany i będzie przekazany do odzysku.

Dzieci radośnie zareagowały na wizytę Burmistrza oraz wręczone im nagrody.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej