Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Trwa matura próbna w Kaliszu Pomorskim

  • Napisane przez  ZS KP
Trwa matura próbna w Kaliszu Pomorskim

Od 21 do 24 listopada osiemdziesięciu jeden maturzystów Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi i Technikum Informatycznego Zespołu Szkół w Kaliszu Pomorskim im. Pamięci Ofiar Terroryzmu 11 Września 2001 Roku sprawdzają swoją wiedzę  i umiejętności z przedmiotów ogólnokształcących pisząc próbną maturę z Operonem.

Wtorek i czwartek to dni przeznaczone na egzaminy językowe: język polski i języki obce, środa - to egzamin z matematyki, natomiast w piątek uczniowie zmierzą się z zadaniami z historii, wiedzy o społeczeństwie, geografii, fizyki, chemii, biologii i informatyki.
To pierwsza w tym roku szkolnym próba egzaminu maturalnego. Będą następne, już niedługo bo w grudniu, matura próbna z OKE. Wszystko po to, by w maju właściwy egzamin państwowy nie był zakłócony emocjami, które mogłyby mieć wpływ na ostateczny wynik matury, a także aby każdy maturzysta mógł z satysfakcją ukończyć edukację w naszej szkole.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej