Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Dzielnicowy spotyka się z mieszkańcami aby zwyczajnie z nimi porozmawiać o problemach

  • Napisane przez  asp. Karolina Żych
Dzielnicowy spotyka się z mieszkańcami aby zwyczajnie z nimi porozmawiać o problemach

Bezpieczeństwo mieszkańców naszego powiatu jest jednym z ważniejszych tematów, które poruszają służby mundurowe na co dzień. Z tego względu dzielnicowy z Posterunku Policji w Ostrowicach prowadził działania mające na celu edukację mieszkańców na temat zagrożeń związanych z ich codziennym życiem.

Dzielnicowy podczas swoich codziennych obowiązków spotyka się z mieszkańcami po to, aby reagować na ich potrzeby i pomagać w rozwiązywaniu ich problemów. Podczas spotkania funkcjonariusz mówił także o tym, w jaki sposób można się z nimi kontaktować w momencie, kiedy potrzebuje się jego pomocy. Policjant przypominał o tym, że wszelkie niezbędne informację dotyczące dzielnicowego można znaleźć na stronie internetowej jednostki Policji w zakładce „Twój dzielnicowy”, a także w aplikacji mobilnej ,,Moja Komenda''. Dzielnicowy opowiedział także o Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwo i wyjaśnił jak ważną rolę pełni ta aplikacja w życiu codziennym każdego z nas.
Mieszkańcy mięli okazję porozmawiać z policjantem także o jego planach priorytetowych na podległym rejonie służbowym.

Dzielnicowy spotyka się z mieszkańcami aby zwyczajnie z nimi porozmawiać o problemach

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej