Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Napad na mieszkańca Kalisza Pomorskiego. Zobaczcie jak zakończyła się akcja?

  • Napisane przez  asp. Karolina Żych
Napad na mieszkańca Kalisza Pomorskiego. Zobaczcie jak zakończyła się akcja?

Dwóch mężczyzn zostało zatrzymanych zaraz po tym, jak dokonali kradzieży pieniędzy w kwocie 3000 zł.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu na terenie Kalisza Pomorskiego. Około godziny 10:30 policjant w czasie wolnym od służby st. asp. Marcin Strzelecki zauważył dwóch mężczyzn, którzy szarpali mieszkańca Kalisza Pomorskiego, a następnie wsiedli do samochodu i szybko odjechali z miejsca zdarzenia.

Policjant zapytał wystraszonego mężczyznę co się stało, na co on oświadczył, że został właśnie okradziony. Funkcjonariusz udał się za zbiegającym pojazdem i natychmiast poinformował dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Drawsku Pomorskim o podjętych przez niego działaniach.

O zdarzeniu został poinformowany patrol z Powiatu Choszczeńskiego, a asp. Marcin Strzelecki jechał za wskazanym samochodem informując, o jego położeniu.

Kilka minut później policjanci z Powiatu Choszczeńskiego zatrzymali wskazany pojazd i ujawnili w nim dwóch mężczyzn, którzy posiadali przy sobie skradzione pieniądze w kwocie 3000 zł . Obaj mężczyźni, ojciec z synem obcej narodowości, zostali zatrzymani, a już następnego dnia usłyszeli wyrok Sądu.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej