Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Złote gody państwa Heleny i Wacława

  • Napisane przez  Małgorzata Fedorowiat-Nowacka
Złote gody państwa Heleny i Wacława

Złote gody obchodzą ci, którzy najdłużej trwają w małżeństwie. Taka rocznica to prawdziwy powód do dumy, dlatego ze złotymi godami wiążą się pewne zaszczyty.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda postanowieniem z dnia 8 listopada 2023 r. odznaczył państwa Helenę i Wacława Mierzejewskich Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.
15 maja 2024 r. Burmistrzyni Czaplinka Katarzyna Szlońska-Getka wręczyła dostojnym Jubilatom medale.
Ta wspaniała rocznica to symbol wierności i miłości rodzinnej, to dowód wzajemnego zrozumienia i istoty związku małżeńskiego. Niech ten jubileusz i następne będą przykładem dla przyszłych pokoleń.
Złote gody oznaczają pięćdziesiątą rocznicę ślubu. Pół wieku trwania w małżeństwie jest z pewnością powodem do radości i dumy, bo taki staż osiągają nieliczni. Określenie „złote” dla tej rocznicy nie jest przypadkowe. To bardzo szlachetna nazwa, która symbolizuje wysoką wartość, jaką osiąga pięćdziesięcioletnie małżeństwo.
Szanownym Jubilatom za wspólnie spędzone 50 lat składamy jeszcze raz najserdeczniejsze gratulacje i wyrazy najwyższego uznania. Niech przyszłe długie lata życia małżeńskiego upływają Wam w zdrowiu i szczęściu.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej