Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Krzysztof Kośmiński – pierwszy drawszczanin w historii na podium w Mistrzostwach Polski w Kulturystyce

  • Napisane przez  Mariusz Rufkiewicz
Krzysztof Kośmiński – pierwszy drawszczanin w historii na podium w Mistrzostwach Polski w Kulturystyce

Reprezentant Sportów Siłowych Rufian Jankowo Krzysztof Kośmiński jako pierwszy drawszczanin stanął na podium w Otwartych  Mistrzostwach Polski w Kulturystyce.

Mistrzostwa  odbywały się w dniach  08-09.09.2023  w Warszawie i uczestniczyło w nich około 500 zawodników z całej Polski.

Krzysztof Kośmiński do niedawna uczestniczył w różnych zawodach w  wyciskaniu sztangi leżąc i w trójboju siłowym na których zdobywał tytuły mistrzowskie ( Mistrza Polski , Mistrza Europy ) jednak od ponad dwóch lat w wieku czterdziestu paru lat zapragnął spróbować swoich sił w kulturystyce i  pod okiem doświadczonego trenera Mariusza Tomczuka z Białegostoku rozpoczął wielomiesięczne przygotowania do zawodów.

Tygodnie żmudnych treningów, ścisłej diety, wielu wyrzeczeń oraz rygorystycznej dyscypliny przyniosły wspaniały sukces Krzysztofowi Kośmińskiemu debiutującemu w kulturystyce.

Po obowiązkowych pozycjach prezentujących różne partie mięśniowe  i po programie dowolnym sędziowie przyznali Krzysztofowi Kośmińskiemu następujące miejsca:

  • II miejsce kategoria Masters plus 45 lat
  • VIII miejsce Debiuty bez podziałów wiekowych
  • XI miejsce Open Senior kat. Classic Physigue do 183 cm limit wagowy do 96 kg

Udział reprezentanta S.S.S. Rufian Jankowo w tych zawodach  był możliwy dzięki dofinansowaniu Gminy Drawsko Pomorskie zadania publicznego pn. tworzenie warunków, w tym rozwoju sportu w Gminie Drawsko Pomorskie w roku 2023 oraz wkładu własnego zawodnika.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej