Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Policjant z Komisariatu Policji w Wierzchowie spotkał się z dziećmi na obozie jeździeckim w stadninie koni „Rancho Fryz” w Żabinku

  • Napisane przez  mł. asp. Monika Barcicka
Policjant z Komisariatu Policji w Wierzchowie spotkał się z dziećmi na obozie jeździeckim w stadninie koni „Rancho Fryz” w Żabinku

Jak miło i bezpiecznie spędzić czas na koloniach, nad wodą, na placu zabaw czy w domu? Co zrobić kiedy ktoś obcy puka do drzwi, pod jaki numer zadzwonić kiedy potrzebujemy pomocy? Na te i inne pytania odpowiadał policjant z Komisariatu Policji w Wierzchowie, który rozmawiał z dziećmi i młodzieżą odpoczywającą na obozie jeździeckim w stadninie koni „Rancho Fryz” w Żabinku.

Funkcjonariusz podczas rozmowy z uczestnikami, zwrócił uwagę na zagrożenia z jakimi młodzi ludzie mogą się spotkać podczas takiej formy odpoczynku.

Młodzi słuchacze dowiedzieli się także, jak bezpiecznie spędzać czas nad wodą, w lesie oraz w domu. Policjant opowiedział również, co należy zrobić, kiedy spotykają się z nieprzewidzianą i trudną sytuacją, oraz jak zachowywać się w kontaktach z osobami nieznajomymi. Mundurowy przypomniał dzieciom o zasadach funkcjonowania numerów alarmowych, a także przestrzegał przed kontaktami z obcymi w sieci.

Dodatkowo funkcjonariusz omówił prawidłowe zachowania, jakie obowiązują, kiedy dzieci pozostają pod opieką wychowawców.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej