Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Żandarmi odzyskali skradziony samochód

  • Napisane przez  ŻW
SW OŻW w Szczecinie SW OŻW w Szczecinie

Podczas realizacji czynności służbowych patrol z Wydziału Żandarmerii Wojskowej w Olesznie zainteresował się pojazdem cywilnym stojącym w pobliżu terenu wojskowego.

W dniu 10 marca w godzinach wieczornych, patrol z Wydziału Żandarmerii Wojskowej w Olesznie, realizując czynności służbowe na terenie gminy Mirosławiec w rejonie 12. Bazy Bezzałogowych Statków Powietrznych, zatrzymał do kontroli samochód osobowy na zagranicznych tablicach rejestracyjnych.

Miejsce znajdowania się pojazdu oraz nerwowe zachowanie kierującego wzbudziły podejrzenia żołnierzy żandarmerii. Po dokonaniu sprawdzenia w Krajowym Systemie Informacyjnym Policji okazało się, że pojazd poprzedniego dnia został skradziony na terenie Republiki Federalnej Niemiec.

Sprawę przekazano miejscowej Policji. Odzyskano utracony pojazd o wartości około 130 tys. zł, a mężczyzna podejrzewany o jego kradzież, trafił do policyjnej izby zatrzymań.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej