Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Będzie można maszerować, będzie można biec.

  • Napisane przez  DSI
Fot. z Biegu Rybaka w Czaplinku Fot. z Biegu Rybaka w Czaplinku

Czaplinek zaprasza biegaczy i amatorów kijków nordic walking na kolejną edycję wydarzenia sportowego pn. "Zdrowiej z kijkami, zdrowiej biegiem 2023". 

To również zaproszenie dla wszystkich, którzy chętnie spędzają czas na świeżym powietrzu i lubią aktywnie rozpocząć dzień. Uczestnicy biegu i marszu nordic walking tego dnia są aktywni sportowo dla osób chorych na epilepsję, które obchodzą swój dzień 14 lutego.

Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w sobotę 25 lutego 2023 r.  Trasa rozpoczyna się na parkingu przy ulicy Złocienieckiej, wiodąc nadbrzeżem jeziora Drawsko do plaży przy ośrodku wypoczynkowym Kusy Dwór.  Następnie uczestnicy wracają do Ośrodka Sportów Wodnych w Czaplinku na ognisko z kiełbaskami. Podczas marszu cennych wskazówek udzielać będzie Zyta Jurczyszyn - instruktorka nordic walking.

  • start marszu nordic walking – godz. 9:00
  • start biegu – godz. 9:40

Zapisu można dokonać Referacie Planowania, Rozwoju Gospodarczego, Turystyki i Promocji (tel.  94 375 47 90) do 22 lutego 2023 r.  Uczestnictwo w wydarzeniu wiąże się z podpisaniem zgody na wykorzystanie wizerunku oraz oświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do uczestnictwa w wydarzeniu.

Nad bezpieczeństwem uczestników czuwać będzie zespół ratowników medycznych.

Będzie można maszerować, będzie można biec.
 

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej