Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

W miejscach, gdzie doszło do potrąceń nasi policjanci zwiększyli nadzór

  • Napisane przez  mł. asp. Karolina Żych
W miejscach, gdzie doszło do potrąceń nasi policjanci zwiększyli nadzór

Funkcjonariusze z Ogniwa Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Drawsku Pomorskim zorganizowali działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa na drogach całego powiatu.

Od wczesnych godzin rannych policjanci z drawskiej „drogówki” objęli nadzorem miejsca, które są szczególnie niebezpieczne i na których doszło w ostatnim czasie do potrąceń pieszych, sprawdzając, czy piesi nie naruszają przepisów ruchu drogowego.
Działania miały także na celu zachęcenie jak największej liczy pieszych do korzystania z elementów odblaskowych, nie tylko po zapadnięciu zmroku poza obszarem zabudowanym, ale także w tym obszarze, w słabo oświetlonych miejscach.


Ponadto w ramach akcji działania na drogach prowadzili także złocienieccy policjanci wspólnie ze strażnikami miejskimi. Funkcjonariusze dbali o bezpieczeństwo najmłodszych uczestników ruchu drogowego i czuwali nad ich bezpieczeństwem w drodze do szkoły.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej