Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Na rynku po 20 będzie gastronomia. Remont już na ukończeniu. Zobacz zdjęcia

  • Napisane przez  DSI
Fot. Kijafa Fot. Kijafa

W Złocieńcu na rynku ma pojawić się nowy lokal gastronomiczny. Jak mówią właściciele Kijafa – pomysłodawcy projektu po prawie 20 latach na złocieniecki rynek ma wrócić restauracja.

Kijafa to pizzeria serwująca pyszne dania, w szczególności pizzę. Od grudnia  jest zamknięta. To wszystko z uwagi na nowy projekt. Planują oni otworzyć restaurację na rynku.

Chcielibyśmy poinformować, że już wkrótce  zostanie otwarty nasz lokal na Rynku. Bardzo się cieszymy, że po długiej przeprawie udało nam się doprowadzić ten projekt do końca - informują

Właściciele właśnie zaprezentowali zdjęcia jak wyglądał remont.

Minęło prawie 20 lat odkąd na Rynku nie było żadnej restauracji, tym bardziej jest nam miło, że jesteśmy pierwsi i wspólnymi siłami razem z Państwem spróbujemy przywrócić życie na Starym Rynku w Złocieńcu. Przedstawiamy kilka zdjęć, abyście mogli zobaczyć jaki był rozmach tej inwestycji- cieszą się restauratorzy.

My również nie możemy się doczekać, aż odwiedzimy nowy lokal. Powodzenia

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej